Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0 0 65 0
25.08.2017

7. Jak grać? #Anti Mage

Bohater walczący wręcz, którego głównym atrybutem jest zręczność i to od niej zależna jest jego podstawowa ilość zadawanych obrażeń. Grany jest on jedynie na pozycji carry, co oznacza, że potrzebuje on dużej ilości golda i expa w początkowej fazie gry. Dzięki swoim umiejętnościom jest bardzo mobilny dzięki czemu może łatwo gonić przeciwników, uciekać przed nimi jak i pchać linie. Ze względu na jego pasywną umiejętność jest on szczególnie skuteczny przeciwko postaciom z dużą ilością inteligencji jednak posiadając odpowiednie przedmioty jest on w stanie pokonać każdego przeciwnika.

Pierwsza umiejętność – Mana Break – każdy atak pali 28/40/52/64 many przeciwnika w zależności od poziomu umiejętności jednocześnie dodając 60% punktów ze spalonej many do obrażeń Anti Maga. Umiejętność ta nie łączy się ze specjalnymi przedmiotami które palą manę przeciwnika, np. Diffusal Blade.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Druga umiejętność – Blink – krótkodystansowa teleportacja dzięki której Anti Mage może wskakiwać w środek walki jak i z niej uciekać. Zasięg teleportacji to 925/1000/1075/1150 jednostek w zależności od poziomu umiejętności. Nie może zostać użyta w trakcie uziemienia.

Trzecia umiejętność – Spell Shield – pasywna umiejętność zwiększająca odporność na magię o 26%/34%/42%/50% w zależności od poziomu umiejętności. Łączy się z innymi efektami i przedmiotami o takim działaniu. Może zostać ulepszona poprzez zakup Aghanim's Scepter – tworzy się magiczna tarcza, która blokuje i jednocześnie odbija nadchodzącą umiejętność w stronę Anti Maga raz na 12 sekund.

Czwarta umiejętność – Za każdy brakujący punkt many u przeciwnika zadawane są obrażenia w wysokości 0.6/0.85/1.1 w zależności od poziomu umiejętności. Obrażenia po użyciu umiejętności zadawane są przeciwnym jednostkom (zarówno bohaterom jak i creepom) w zasięgu 500 jednostek.
Cel na którym użyta została umiejętność zostaje również ogłuszony na 0.3 sekundy. Może zostać użyta również na jednostkę bez many – nie otrzyma ona obrażeń ale zostanie ogłuszona na 0.3 sekundy (np, w celu zatrzymania teleportacji).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to Tango, Stout Shield + Quelling Blade, Boots Of Speed (w późniejszej fazie gry przerobione do Power Treads). W późniejszej fazie gry głównym przedmiotem na którym powinno nam zależeć to Battle Fury – pozwala on na szybsze zabijanie przeciwnych creepów, dzięki czemu Anti Mage zdobywa szybciej golda i expa oraz może skuteczniej pchać linię. Główne przedmioty pomagające w walce z przeciwnikami to: Manta Style, Abyssal Blade, Butterfly, Heart Of Tarrasque, Vladimir's Offering, Eye Of Skadi oraz Aghanim's Scepter.

Podsumowując, Anti Mage na początku rozgrywki jest dosyć łatwy do złapania i zabicia, lecz jeśli będzie on miał możliwość zdobyć odpowiednią ilość golda i expa, czego następstwem będzie zakupienie potrzebnych przedmiotów jest on w stanie poprowadzić całą drużynę do zwycięstwa.
Nie jest to postać najłatwiejsza do opanowania, gdyż wymaga refleksu oraz umiejętności poruszania się po mapie. Nie jest więc ona polecana początkującym graczom.
7. Jak grać? #Anti Mage 0.0 0
0 0
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
3

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
6

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
7

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
8

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor