Jak to działa
0 0 255 0
25.08.2017

Battlefield 1: W imię cara- recenzja

Battlefield 1: W imię cara - drugie rozszerzenie do gry Battlefield 1 w której to gracze walczą na frontach pierwszej wojny światowej, zazwyczaj na multiplayer lecz też na grze jednoosobowe. Wróćmy się jednak do początku artykułu. Gracze trafiają na największy front I wojny światowej, Gracz będzie walczył po stronie armii rosyjskiej która siała strach i zamęt w oczach wroga na frontach I wojny światowej.
Battlefield 1: W imię Cara wprowadza aż 6 nowych map, do daje możliwość wzięcia udziału w taki operacjach jak:
-Offensywa Brusiłowa w Galicji,
-Starciach na skutym lodem archipelagu podczas Operacji Albion-
-Walki w wąwozach Przełęczy Łupkowskiej a jest to polska mapa!!! Z nowych fragmentów rozgrywek wygląda świetnie i nawet lepiej niż inne mapy które zostały dodane w dodatku Imię Cara

Ponadto w DLC które jest czymś ciekawy i zachęcającym graczy do ponownego zagrania w Battlefield 1 lub dopiero do zakupu tej wspaniałej gry jest to że DLC oprócz tych kilku map wprowadza aż jedenaście nowych rodzajów uzbrojenia( na przykład: Karabin Mosin-Nagant M91 oraz granaty Russian Standard 1912.
Pojawia się też nowych pojazd a jest nim pancerny Garford-Putiłow ( jest po pojazd pancerny który posiada po bokach karabiny maszynowa. Jest dość mocnym wsparciem dla piechoty.
Jest też okręt desantowy Y-Lighter która umożliwia szybko wypuszczenie żołnierzy lub sprzętu na plaże ( coś w stylu łódek do przewozu ludzi podczas operacji D-Day lecz trochę większy).
W dodatku pojawia się również nowy behemot czyli ciężki, czterosilnikowy bombowiec Ilja Muromiec który siał postrach i panikę wśród przeciwnika zarówno w powietrzu jak i na ziemi.

W opisywanym dodatku pojawia się również kawaleria w postaci potężniej i legendarnej Husarii.
W grze pojawia się nowy tryb gry który ucieszy nowych graczy jak i tych stałych.
Nowym wariantem rozgrywki jest Zrzut Zaopatrzenia (ang. Supply Drop) w którym musimy zbierać zapasy różnych rzeczy dla armii zrzucanych przez samoloty z powietrza. Oczywiście w tej świeżej zawartości nie brakuje nowych medali, nieśmiertelników oraz gwiazdek za służbę i osiągnięcia.
Podsumowując, uważam, że gra otrzymała bardzo mocne wsparcie w postaci tego dodatku, ponieważ już niedługo na rynku światowym pojawi się nowa gra Call of Duty II Wojna Światowa co jest mocny przeciwnikiem w walce z Battlefieldem 1 , ponieważ od dłuższego czasu nie wyszła żadna nowa gra która rozgrywkę skupiała głównie na II Wojnie Światowej a szczególnie o walkach w Normandii. Lecz to w kolejnym artykule. Dziękuje za przeczytanie artykułu. Pozdrawiam
PS: Jeżeli chodzi o to,, jak podaje serwis gryonline to znaczy że dowiedziałem się na temat tej informacji z serwisu gryonline itp.

Battlefield 1: W imię cara- recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper