Jak to działa
Przejdź do gry Big Bait
Big Bait
1 0 287 32
19.06.2017

Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Nigdy nie byłem wielkim fanem rybołówstwa, dziadek parokrotnie zabierał mnie na połowy, lecz jedyne co potrafiłem to zmarnować kolejny haczyc zaczepiając go o liście pobliskich drzew. Nie mam więc najlepszych wspomnień jeżeli chodzi o łowienie ryb, lecz mimo wszystko dałem grze "Big Bait" szansę.
Na samym początku standardowo trzeba się zarejestrować i podać swoje dane, plusem jest to że nie trzeba potwierdzać emaila aby rozpocząć rozgrywkę. Po wpisaniu niezbędnych danych wyskakuje nam okienko do stworzenia naszej postaci. I tutaj pojawia się pierwszy maleńki, ale dla mnie dość denerwujący zgrzyt, mianowicie kolor włosów czy zarostu nie jest jako osobna kategoria. Aby zmienić zabarwienie przykładowo naszej fryzury, trzeba przekopać się przez wszystkie możliwe kombinacje aż lista nie zacznie się na nowo tym razem z innym kolorem. Może to nie jest nic takiego, ale potrafi lekko zdenerwować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Po zaakceptowaniu wyglądu naszej postaci, naszym oczom ukazuje się mapa świata, która bardziej przewodzi na myśl bardziej lata osiemdziesiąte niż grę z XXI wieku. Oprawa nie zachwyca, ale samo miasto nie wygląda już tak źle. Ciągły szum morza zamiast muzyki potrafi zirytować, ogółem polecam dźwięk wyciszyć i puścić coś swojego.
W trakcie zabawy z samouczkiem odkrywamy nasze pierwsze miasto, rozbudowujemy je i budujemy nasz pierwszy statek którym wyruszamy na połowy. I tutaj kolejne zdziwienie, ponieważ tutaj łowienie działa na zasadzie warty w "Shakes & Fidget", mianowicie im dłużej będziemy na połowie, tym więcej złowimy ryb i tym więcej zarobimy pieniędzy. System zdaje się być prosty, ale oznacza to, że mam włączyć grę, kliknąć dwa razy i wyjść ?
Okazało się iż można budować więcej niż jeden statek i nimi także wyruszać na łowiska, oznacza to że nie klikniemy przez parę godzin dwa razy,a maksymalnie z sześć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Podsumowując, gra "Big Bait" nie zmieniła mojego usposobienia do łowienia ryb. Od tej produkcji wieje nudą na kilometr i w sumie nie ma co w niej robić. Klikanie parę razy aby na około sześć godzin wyłączyć grę i tak w kółko nie dostarcza jakiś niesamowitych wrażeń. Ale być może to tylko moje spostrzeżenia, może to gra nie skierowana dla mnie i komuś innemu się spodoba. Zobaczcie na własnej skórze czy wam się taki typ rozgrywki spodoba czy też nie, być może warto dać gierce drugą szanse.

Plusy :
- Grafika miasta nie odstrasza
- Same opanowanie gry nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności

Minusy :
- Grafika poza miastem jest mocno przestarzała
- Ciągły szum morza może doprowadzić do szału
- Nuda, nuda i jeszcze raz nuda


Grafika : 3/10
Muzyka : 2/10
Gameplay : 4/10
Ocena końcowa : 3/10
Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata 5.0 1
1 0
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor