Jak to działa
4 0 40 0
11.08.2017

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#]

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon jest jedną z najpopularniejszych i najlepszych gier MMO na świecie, a tak zazwyczaj skrywają wiele tajemnic i ciekawostek. Dlatego też przychodzę wam z pomocą i przedstawię wam te ciekawostki. W tym artykule dowiesz się między innymi ciekawostkę na temat zagadki o zbożu, wilku oraz kurczaku. Postaram się Tobie dokładnie opowiedzieć każdą ciekawostkę. Nie przedłużam już tego wstępu, dlatego też zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do czytania. Na początku przenieśmy się do Kaer Morhen, a następnie do bazy wiedźminów. Potem skierujmy się lekko na południe. Idąc tamtejszymi głównymi ścieżkami po jednej z jej stron możemy zauważać pewien pomnik. Po zbadaniu grobu dowiadujemy się, że jest to grób Leo. Możecie go zauważyć na poniższym zdjęciu. Cytuję wypowiedź Geralta: Grób Leo… Głupia śmierć, której można było uniknąć.

Leo został zabity w pierwszej części Wiedźmina, a on sam był wiedźminem. Kolejna ciekawostka dotyczy bardzo małej wyspy oddalonej na północ od mostu, czy też portu Kaer Trolde. Co ciekawe możemy znaleźć na niej martwego wilka, pełne zboża worki. Po za tym nic więcej. Jest to nawiązanie do zagadki o kurczaku, wilku i zbożu. Co ciekawe, kto zna jej rozwiązanie jest w stanie wyjaśnić, dlaczego na wyspie nie ma kurczaka, a zagadka wcale nie jest trudna. Ciekawe, nie prawdzasz? Ponownie się przenieśmy, jednakże tym razem do innej lokacji, czyli Novigradu – jednego z największych miast. Przy jednej z bram tego miasta, a dokładniej przy jego granicach z wodą możemy spotkać żebraka. Zacytuję, co mówił: „Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie. Wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć… No, i, k****, teraz nie mam ręki!”

Jest to nawiązanie do filmu „Chłopaki nie płaczą”. Teraz przypomnijmy sobie dialog z Yennefer po audiencji u cesarza. Geralt jest osobą nielubiącą portali i postanawia pojechać konno, a Yennefer podróżować portalem. Mimo to do portalu możemy wejść. Po wyjściu z niego jedyne co Geralt mówi, to że nienawidzi portali. Przenieśmy się do Velen, na wschód od Novigradu. Niedaleko Miodosytni Meiesdorfów znajduje się chatka, w której znajduje się pewna kobieta, która ma dla nas zadanie poboczne. Nie będę zdradzał tego zadania, ale jest ono nawiązaniem do powieści „Piotruś Pan (Drób w Opałach)”. To już niestety koniec tego artykułu, ale klasycznie możecie spodziewać się jeszcze kilku artykułów o podobnej tematyce. Ja Tobie bardzo dziękuje za przeczytanie tego artykułu i zapraszam Cię do przeczytania innych moich artykułów.

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#] 5.0 4
4 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
4

Margonem Margonem Jaką klasę wybrać?

Poradnik Banankowy01
5

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen