Jak to działa
0 0 56 0
26.06.2017

Clockwork Tales of Glass and Ink gra z maszynami

Clockwork Tales of Glass and Ink to gra stworzona przez Polskie Studio Artifex Mundi. Gra została wydana 8 sierpnia 2013 roku. W grze wcielamy się w siostrzenice pewnego wujka, który mieszka w małym miasteczku, w którym od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy takie jak wstrząsy ziemi. Przyjeżdżamy do niego w odwiedziny. W mieście panuje wielka mgła, więc wchodzimy do Hotelu obok nas. W nim zauważamy Inka czyli naszego wujka, który stoi i czeka na nas. Idziemy do niego. Wchodzimy z nim do jego pokoju, gdy nagle ścianę jego pokoju rozwala gigantyczny robot, który porwał Inka. Ostatnie słowa Inka porwanego przez roboty to '' Uratuj Mateusza''. Mateusz to był cyber-kruk Inka. Znajdujemy go i żeby go naprawić musimy naładować jego kostkę. Ładowarkę do kostki znajdziemy w drugim pokoju, do którego możemy wejść po jakimś czasie grania.

W pokoju, do którego znajdziemy ładowarkę do kostki Mateusza znajdziemy również elektronicznego wija gąsienice, który nas zaatakuje i zrobi nam zdjęcie. Gdy naprawimy Mateusza, Mateusz stanie się naszym towarzyszem do końca gry. Będzie nam pomagał w sięgnięciu czegoś i tym podobnych sprawach. Gdy zaatakuje nas ponownie wij, Mateusz go przegoni. Po wyjściu z Hotelu, gdy przejdzie mgła możemy swobodnie chodzić po małym miasteczku. Podstępem zakładając strój żołnierza Barbera możemy przedostać się na pokład statku Barbera. Możemy dostać się do kabiny ze sterami. Dzięki naszemu przebraniu nikt z żołnierzy nie rozpozna w nas, że jesteśmy siostrzenicą Inka. Grając jakiś czas na pokładzie statku możemy odlecieć paralotnią gdzie tylko chcemy. Niestety w trakcie drogi atakuje nas robot Barbera i spadamy przed Zamek Barbera.

Po kilku minutach grania przed zamkiem możemy wejść do zamku lecz gdy otworzymy bramę zaatakuje nas Robot. Trafiamy do celi w zamku. Na tym etapie gry już skończę ponieważ rozpisanie całej gry zajęło by mi kilka godzin i przekroczyło by mi to 2000 znaków, więc poprzestańmy na tym momencie. Gra posiada także edycję kolekcjonerską, w której jest między innymi dodatkowy rozdział, w którym wcielamy się w Profesora Inka, szkice koncepcyjne, tapety itp. Grę oceniam na ocenę 9/10 i jakby co grę możecie nabyć na platformie gier Steam, gdzie aktualnie gra znajduje się na wielkiej wyprzedaży, w której są wszystkie gry od Artifex Mundi -60% oraz -70%. Mały Spoiler: Gra skończy się porażką Barbera i naszym zwycięstwem. Ja grę oczywiście wam polecam i powodzenia w grze. Możecie się spodziewać kilku kolejnych gier od Artifex Mundi w artykułach moich. Pozdrawiam Szymon.

Clockwork Tales of Glass and Ink gra z maszynami 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ