Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 28 0
09.07.2017

Counter strike- najlepsza gra EVER!!

Na początek małe przybliżenie o jakiej grze będę pisał, oraz kawałek jej histroi. Counter Strike- seria gier, o której słyszał i grał chyba każdy. Najpopularniejsza "strzelanka" łącząca graczy z całego świata. Jej najsławniejsze odsłony to: Counter-strike1.6 oraz jej młodsza wersja Counter-strike Global Offensive. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny, w skład każdej wchodzi pięciu zawodników, zależnie od nas są to albo osoby wybrane przez nas lub osoby przypadkowe które dobiera nam gra. W grze bierze udział drużyna terrorystów (T), która ma na celu wyeliminować drużynę przeciwną, albo podłożyć ładunek C4 w jednym z dwóch wyznaczonych na mapie miejscu, oraz utrzymać ją do czasu wybuchu. Drugą drużyną jest drużyna antyterrorystów (CT), która albo musi zlikwidować terrorystów, lub w przypadku podłożenia bomby rozbroić ją. Akcja gry rozgrywa się na wielu, wielu mapach. Najmłodsza odsłona tej gry chociaż, od jej premiery minęło już 5 lat ma cały czas wielu zwolenników. Nie raz ta starsza wersja jest używana częściej, niż nowe odsłony różnych gier. Na swoim przypadku wiem, że nawet po odejściu od tej gry z powodu np: nerwów wywoływanych przez nią, oraz przez niektórych graczy, do tej gry i tak się wraca, prędzej czy później. Jak dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie do teraz grałem, a grałem w dużą ilość przez 17 lat mojego życia. Rozgrywka z innymi graczami, komunikacja z nimi to coś co na prawdę mi się podoba. I chociaż czasem można denerwować się, z powodu innych zawodników, lub innych problemów związanych z grą to i tak gra sama w sobie jest świetna i można grać w nią godzinami. Polecam ją wszystkim bo wiem, że po pewnym czasie spodoba się ona im tak samo jak mi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 450 Graj

Jedna z wielu okładek gry tworzona przez fanów gry. W internecie można znaleźć wiele tego typu grafik. Tworzą je utalentowani fanatycy tej gry oraz dzielą się swoimi dziełami, na różnego typu forach społecznościowych. Poświęcają swój czas, aby jak najlepiej zaprezentować uwielbioną przez siebie grę. Ukazują przez to także swoje talenty. Gracze nie tylko tworzą swoje miniaturki do gry, ale także różnego rodzaju mini mapy do walki na różnego typu bronie oraz w różnych typach rozgrywki. Poza mapami utalentowani fani tworzą różnego typu wzory nakładane na broni tzw. "skiny" lub "skórki". Po zgłoszeniu ich twórcy gry tworzą ankiety dla graczy lub sami wybierają najlepsze z nich, oraz umieszczają je w skrzynkach dla nowej operacji. Po otwarciu skrzynki otrzymujemy jakiś skin. Zależnie od jego jakości oraz "rangi" których jest pięć ustawia się jego cena. Możemy potem skina sprzedawać na rynku społeczności lub grać nim na stronach w celu zdobycia innych skinów.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 500 Graj

Ukazanie, jak na przestrzeni lat oraz nowych wersji gry zmieniał się wygląd jednej z najpopularniejszych w grze broni-AWP. Od jednej z pierwszych wersji gry Counter-Strike 1.6, przez Counter-Strike Source, do Counter-Strike Global Offensive i do Counter-Strike Classic Offensive. Widać jak zmieniała się struktura gry. Bronie co wersję bardziej przypominają swoją rzeczywistą wersję. Na zdjęciu ukazane są podstawowe wersje broni "bez skina". Do tej wersji gry najsławniejszymi są: Dragon Lore, Assimov, Medusa, Hyper Beast oraz wiele innych. Ceny Niektórych z nich to 20-30 $ a jeszcze innych mogą dochodzić do nawet 1000$. Do każdego rodzaju broni jest wiele różnych skinów. Możemy wybierać w ich jakości oraz randze. Zależnie od tego czy bron wygląda jak fabrycznie nowa, czy ma na sobie różną ilość śladów używania cena broni się zmienia.

Counter strike- najlepsza gra EVER!! 0.0 0
0 0
Art napisany przez Keczupinskyy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Type 64 - Chińczyk dobry na twierdzę

Poradnik maka12qw
2

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
5

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K
6

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
7

Unturned Unturned czy to minecraft ?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
8

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
9

Minecraft Zwiększenie FPS-ów w minecrafcie!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja maka12qw