Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 83 0
02.07.2017

Cs:GO- GRA którą każdy zna

Counter Strike: Global Offensive jest to gra wieloosobowa z gatunku first person shooter zrobiona i wydana przez studia Valve Corporation oraz Hidden Path Entertaiment. W grze wcielamy się w terrorystów próbujących wcielić w życie swe niecne działania lub anty terrorystów którzy mają za zadanie ich powstrzymać. Zasady są proste- która drużyna osiągnie swój cel więcej razy wygrywa. Obecnie w Counter strike'u jest dostępnych 5 oficjalnych trybów rozgrywki - Deathmatch, Demolka, wyścig zbrojeń, uproszczony oraz tryb rankingowy, każdy z nich posiada bardziej lub mniej odmienne zasady rozgrywki. Oprócz oficjalnych trybów gry możemy również grać na serwerach społeczności gdzie wybór trybu jest bardziej rozbudowany (do wyboru do koloru). Po za tym Counter Strike posiada bogatą scenę e-sportową na której spotykają się drużyny z całego świata.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

1. Mechanika gry
Gra posiada taką sama mechanikę jak większość gier First Person shooter. Gracz ma do wyboru bogaty arsenał broni którą może zakupić w trakcie trwania rozgrywki. Oprócz tego możemy zakupić elementy pomagające w rozgrywce (tryb rankingowy) takie jak: granaty, kamizelka kuloodporna itp. W grze mamy też rozbudowaną bazę skórek do broni lub rękawic. Skórkę taka możemy zdobyć albo kiedy wypadnie ze skrzynki (trafiają czasem pod koniec meczu Ale można też kupić. Do otwarcia potrzebny klucz) lub zwyczajnie ja zakupić na rynku społeczności.
2. Podstawowe tryby rozgrywki
-Tryb Rankingowy: Na przemiennie bronisz (anty terrorysta) lub atakujesz (terrorysta) punkty na mapie. Celem terrorystów jest położenie bomby w jednym z dwóch punktów lub wyeliminowanie przeciwnej drużyny. Celem anty terrorystów jest obrona tych punktów lub wyeliminowanie całej przeciwnej drużyny. Po 15 rundach jest zmiana stron. (Na niektórych mapach dostępny zamiast odkładania bomby tryb z ratowaniem zakładników W którym to terroryści bronią zakładników a zadaniem anty terrorystów jest uratowanie jednego z nich i dostarczenie do w bezpieczne miejsce). Grając w ten tryb zdobywamy rangę.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

-Deathmatch: jedynym celem jest zabicie jak największej liczby osób z przeciwnej drużyny. Mamy do dyspozycji każda broń bez limitu pieniężnego (nie można zakupić granatów)
-Uproszczony: polega na zasadach podobnych do rankingowego Ale z pewnymi ograniczeniami. Tryb ten posiada mniej rund, więcej graczy gra na raz oraz nie ma zmiany drużyny w połowie. Oprócz tego nie musimy się martwić o zakup kamizelki czy sprzętu do rozbrajania ponieważ mamy to automatycznie zakupione.
-Wyścig Zbrojeń: opiera się na zasadach deathmatchu ale tutaj nie możemy dowolnie zakupić broni. Pojawiały się z dobraną bronią i za każde zabicie dostajemy inną broń. Wygrywa gracz który jako pierwszy zabije kogoś ze złotego noża. Zabicie przeciwnika zwykłym nożem powoduje cofnięcie się jego progresu.
-Demolka: Jest to położenie trybu uproszczonego z wyścigiem zbrojeń. Za każde zabicie, w następnej dostajemy kolejna broń.
3.Ocena
Uważam że Counter-Strike: Global Offensive to bardzo dobrą gra nastawioną na wysoką kooperacja drużyny. Niestety zdarzają się ludzie którzy nie potrafią współgrać z innymi i można ich uznać za minus tej gry. Moja ocena to 8/10

Cs:GO- GRA którą każdy zna 0.0 0
0 0
Art napisany przez Mrkefirek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
7

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq