Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 94 0
05.07.2017

CS GO - warto czy nie?

Plusy:
CSGO to z pozoru prosta gra o słabej grafice, ale właśnie, dlatego że jest prosta (choć z czasem staje się bardziej złożona - zaawansowane smołki, flashe) przyciąga mnóstwo osób. CS jest o tyle fajny, że nie jest tak jak w BF'ie, 64 osoby na serwerze i co chwilę giniesz bo w standardowej rozgrywce - turniejówkach jest 10 graczy więc prosto jest odnaleźć swoje miejsce na mapie do którego nie wepchnie się jeszcze pięć osób. Dużym plusem jest warsztat dzięki któremu możemy pograć z kumplami na de_dust 2 przerobionym na mapę do chowanego albo postraszyć znajomych na mapie Horror, są oczywiście mapy takie jak zwykłe 1vs1, żeby potrenować sobie jak się zachowywać i grać w sytuacjach 1vs1 albo mapy AIM gdzie celem jest strzelanie do botów, których ciągle przybywa, a my musimy do nich strzelać tak, żeby nas nie zabiły

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Minusy:
I mimo, że po tym co napisałem u góry, może wam się zdawać, że to musi być super gra (jeżeli jeszcze jej nie macie)
to tak nie jest. CS GO to gra w której jest chat głosowy i to właśnie może was od niego odsunąć bo łatwo jest trafić na osoby, które wam utrudnią życie czy to kiedy jesteście 1vs5 czy to podczas zwykłej gry na serwerze społeczno-ściowym. Kolejną wadą CS GO są cheaterzy. Jest niby VAC, ale dużo on nie daje jeżeli dziennie powstają dziesiątki nowych cheatów. Jeszcze są skiny, które mogą nas pozbawić pieniędzy, lub przynieść ogromny zysk, ale o tym będzie trochę więcej na dole. Dużym problemem jak i plusem jest ilość osób na serwerach turniejowych (normalnie 5vs5 teraz podczas operacji Hydra są jeszcze rozgrywki 2vs2). Mogę jeszcze powiedzieć trochę o serwerach społecznościowych bo to jest rzecz, od której możemy się czasami się tak zdenerwować, że wyrzucimy myszkę przez okno, a klawiaturą rozwalimy monitor przez to, że zabił nas gościu strzelający przez 10 ścian.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Ogółem sądzę, że mimo jego wad jest warto go kupić bo często po prostu miło się w niego gra. Można się na nim nieźle dorobić jeżeli wie co się robi i ma się czasami szczęście. ,,Wystarczy", że twoim cotygodniowym dropem będzie np.: AWP Dragon Lore warta około 1000$ i już masz podstawy po to, żeby zarabiać dużo pieniędzy na tradowaniu sięMini słowniczek:
1) Cheaty - nielegalne oprogramowanie np.: naprowadzające twój celownik na głowę przeciwnika.
2) Vac - Valve anty cheat - system do banowania cheatów działający na około 500 grach steam'a.
3) Trade - wymienianie się skinami z innymi.
4) Skiny - jest to po prostu jak broń będzie wyglądać i taki skin może kosztować dziesiątki tysięcy dolarów (najdroższy skin to Karambit | Tęczowe utwardzenie Fabrycznie nowy [0% zadrapań] w stu procentach niebieski na stronie, którą widzimy podczas gry [nie licząc fioletowego] i ludzie chcą go kupić za 150 000 dolarów.)

CS GO - warto czy nie? 0.0 0
0 0
Art napisany przez LogunPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
4

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
5

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper