Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
1 0 109 0
15.08.2017

Czego wyobraźnia zapragnie

Garry'S Mod- Gra wydana w 2004 roku wydana przez Valve a opracowana pod skrzydłami "Facepunch Studios". W grze nie ma ogarniczeń, tworzymy ją sami. Gra oferuje nam zabawe na silniku Source. W niej natomiast pojawia się cały asortyment broni z gry "Half Life 2". Dalej Ci mało? To nie problem do gry możemy dodać własne bronie, tekstury, i co najlepsze własnych bohaterów. W tym właśnie "starym" produkcie możemy odnaleźć tone zabawy. Co jeżeli po wielu godzinach nasze własne produkcje nas nie zadowalają ? Z tym również nie ma problemu. W grze bezproblemowo możemy skorzystać z map stworzonych przez innych graczy. Od wyścigów na tęczowych jednorożcach bo straszne i klimatyczne horrory. Moim zdaniem, jeżeli w Twojej głowie pojawią się mnóstwo pomysłów jak stworzyć coś swojego, coś własnego i niesamowitego to ta gra jest idealna dla Ciebie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
W grze znajduje się tak zwany tryb piaskownicy, który przeznaczony jest zarówno dla jednego jak i wielu graczy. Ta druga opcja dostarcza nam najwięcej możliwości. Daje dostęp to emocjonujących wyzwań poprzez internet czy też sieć LAN. Oczywiście jak po wstępie się domyśliłeś, wyznaczniki takie jak zadania i zasady tworzymy tylko i wyłącznie my. W Garry's Mod odnajdziemy tryby podobne do Counter Strike, poprzez Left 4 Dead aż po bitwach morskich włącznie.

Myślisz że tak rożnorodna gra wymaga nieziemskiego sprzętu ? Nic bardziej mylnego. Rekomendowane parametry komputera to : Procesor Pentium III 1,7 GHz; 512 MB RAM; Karta grafiki 64MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza); 150 MB HDD (Pamięci na dysku twardym). Nic tylko zakupić gre (np. poprzez serwis STEAM) i rozpocząć własną przygode w nieznane.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Teraz pomówmy troche o fizyce w tej grze. Za fizyke w tej grze odpowiedzialny jest Havok, niech nie ździwi Cię nazwa od maja 2013 roku firmę tę przejął ogromny producent- Microsoft. Na co pozwala nam on w grze ? Pozwala nam na mase rzeczy od ustawiania czegokolwiek zapragniemy w dowolnym miejscu w przestrzeni po zabawe mimiką postaci w grze. W trakcie "budowy" poziomów używamy słynnego gravity gun'a z half life. Pozwala on nam ma przetestowanie przeróżnych pomysłów. Praktycznie wszystko co uda nam się nim podnieść możemy też i "wystrzelić" używając drugiego przycisku myszy. Czy to będzie toster, parasolka czy może ogromna piła to tylko i wyłącznie Twój wybór. Moim zdaniem, fizytka w tej grze nie odstaje od reszty uwzględniając rok w którym została wydana.Na koniec mam zamiar dodać. Jeżeli nigdy nie udało Ci się zagrać w Garry'S Moda musisz koniecznie to zrobić i przekonać się na własnej skórze jaka to super zabawa.
Czego wyobraźnia zapragnie 5.0 1
1 0
Art napisany przez ZaronySS

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
3

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek
10

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak