Jak to działa
Przejdź do gry Tribal Wars 2
Tribal Wars 2
2 0 186 0
26.06.2017

Czy Tribal Wars 2 to godna kontynuacja Plemion?

Tribal Wars 2, to gra studia InnoGames GmbH. Zazwyczaj większość opinii na temat kontynuacji Plemion jest negatywna. Ale czy słusznie? Dziś wydam subiektywną opinie na ten temat.

Gra w stosunku do pierwowzoru oferuje nam więcej budynków, czy też rodzajów jednostek. Główny cel gry to wciąż rozwój miast i zwiększanie armii, by później skutecznie powiększać swoje imperium. Grafikę każdy powinien ocenić sam - jest ona w znacznie lepszej jakości, niż w części pierwszej, jednak mi nowy styl nie przypada do gustu. Interfejs został zmieniony, według mnie na plus, prezentuje się ładniej i jest znacznie łatwiejszy w obsłudze.

Gra polega wciąż na tworzeniu plemion - współpracy z innymi graczami, aby końcowo zdominować świat. Co więc jest z Tribal Wars 2 nie tak? Przede wszystkim gra w nie mniej osób. Community może rezygnuje, bo widzi w tej grze to co ja - Good Game Empire, a nie Plemiona, do których w ulepszonej wersji chciałoby się wrócić.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Opinii w internecie na temat Tribal Wars 2 można znaleźć sporo. Większość z nich (niestety słusznie) brzmi:

"w Tribal Wars 2 jest jeszcze troche bugów"
"Tribal Wars 2 ma niepotrzebne wodotryski i jest nie grywalne"
"Szczerze mówiąc strona Tribal Wars 2 nie działa najpłynniej. "
"Tribal Wars 2 gra maksymalnie zrobiona pod zarobek. Można skracać czas budowy wystarczy tylko zapłacić. Jakieś diamenty blee."

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ten ostatni komentarz. Gra jest maksymalnie Pay To Win i choć nie przeczę, że (zwłaszcza w późniejszym etapie) ciężko grać w plemiona bez Menedżera Konta, Konta Premium, czy też Asystenta Farmera, to w Tribal Wars 2, system P2W jest widoczny aż do przesady.

Druga część Plemion dość popularna była jedynie na początku od wydania, później większość graczy wróciła do poprzedniczki. TW2 można jednak uznać przede wszystkim za grę łatwiejszą i co za tym idzie bardziej przyjazną dla niedzielnych graczy, którzy chcą się dobrze bawić, a nie przesadnie rywalizować, jak to ma miejsce w pierwszej odsłonie gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Mimo to słuszność mają też Ci, którzy grę sobie chwalą. I nie jestem w stanie zaprzeczyć. Dla kogoś kto z tak 'klasycznym' tytułem jak plemiona do czynienia nie miał Tribal Wars 2 może się okazać znacznie bardziej zachęcające. Mimo wszystkich negatywnych opinii jest to gra bardzo rozwinięta, grafika i interfejs dla wielu są teraz podstawowym elementem wpływającym na jakość gry - a co za tym idzie, zamiast zawodu w pierwszej odsłonie, ujrzą całkiem przyjemną dla oka oprawę graficzną w części drugiej.

Czy więc warto zahaczyć o TW2? Na pewno! I choć nie zaprzeczam, że moim zdaniem Plemiona górują, to szanuje osoby, które z moją opinią się nie zgadzają.

Na sam koniec artykułu, chciałbym zaprosić wszystkich do przeczytania recenzji pierwszej części plemion, w niej troche więcej o samej rozgrywce, a mniej o subiektywnych odczuciach mojej osoby. Pozdrawiam!

Czy Tribal Wars 2 to godna kontynuacja Plemion? 5.0 2
2 0
Art napisany przez toya_xd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney