Jak to działa
0 0 68 0
25.06.2017

Dark Arcana: The Carnival Jedna z lepszych od A.M.?

Dark Arcana: The Carnival to gra wyprodukowana przez Polskie Studio Artifex Mundi. Gra została wyprodukowana i wydana 8 października 2012 roku. Polskie tłumaczenie tej gry brzmi: Mroczne Arkana: Karnawał. W tej grze wcielamy się w rolę prywatnego detektywa i naszym zleceniem jest odnalezienie matki kilkuletniej dziewczynki zaginionej gdzieś w Wesołym Miasteczku. Po wejściu do wesołego miasteczka zauważamy dziwnego bruneta szperającego przy jakichś drzwiach. Gdy nas zauważa ucieka. Idąc za nim natrafiamy na małpkę przywiązaną do jakiegoś stoiska. Brunet uciekł przez bramę zostawiając klucz do niej po drugiej stronie. Małpka początkowo się nas boi. Aby zdobyć zaufanie małej małpki musimy wygrać dla niej w automacie pluszową zabawkę banana. Gdy damy ją małpce, małpka będzie naszym towarzyszem i będzie nam pomagała w misji.

Gdy małpka sięgnie dla nas klucz do drzwi, przy których majstrował brunet możemy je otworzyć i wejść do biura tego właśnie bruneta. Możemy się o nim dowiedzieć, że kiedyś kilkanaście lat temu podczas jego pokazu magii i sztuczek wraz z jego partnerką, jego partnerka nie uszła cało. Po dotarciu do bramy i sięgnięciu klucza do niej za pomocą małpki możemy już ją otworzyć. Gdy już to zrobimy zauważymy bruneta widzianego na początku jak wychodzi z namiotu. Jak wejdziemy do tego namiotu możemy zobaczyć jakiegoś czarodzieja zamkniętego w pudle zadźganego mieczami. Niestety nie możemy mu pomóc z racji tego, że nie mamy rękojeści do miecza. Małpka należy do czarodzieja zamkniętego w pudle, więc od razu do niego podbiegła. Po kilku minutach grania możemy zebrać wszystkie elementy do otworzenia zamku. Gdy tam wejdziemy spotkamy tam bruneta.

Brunet krzyknął do nas że nie powstrzymamy go w osiągnięciu jego celu po czym skoczył do lustra i dostał się na drugą stronę. Tą złą stronę. W lustrze siedział strażnik czasu, który powiedział, że nas nie przepuści jak nie damy mu przepustki. Przepustka to było jego jedno oko. Gdy pogramy jakieś kilka minut będziemy mogli znaleźć przepustkę czyli oko i wręczyć mu to. Niestety jak mu to damy i chcemy przejść na drugą stronę pojawi się okno aby kupić pełną wersję gry. (Oczywiście jak ktoś ma wersje demo). Jednak polecam wam wydać te parę euro na steamie, bo aktualnie jest promocja na wszystkie gry od Artifex Mundi. Gra zawiera edycję kolekcjonerską, w której możemy znaleźć dodatkowy rozdział, tapety na pulpit, szkice koncepcyjne,
galerię filmików z gry itd. Grę oceniam na ocenę 9.5/10. Pozdrawiam Szymon.

Dark Arcana: The Carnival Jedna z lepszych od A.M.? 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal