Jak to działa
Przejdź do gry Diablo III (B2P)
Diablo III (B2P)
1 0 95 0
19.08.2017

Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Diablo III - płatno-darmowa gra RPG w której wcielamy się w nefalema który przybył do Tristram za spadającą gwizdom, która pobudziła do życie Wielkie Zło które można wyczuć na odległość. W grze możemy objąć kontrolę nad jedną z 7 postaci:
-Barbarzyńca- który dzierży bronie obuchowe, bronie jednoręczne, dwuręczne, tasaki i tarcze.
-Czarownik- posiada potężną magię która zadaję ogromne obrażenia magiczne, a szczególnie obszarowe.
-Szaman- używa magii dzięki której przyzywa swoich podwładnych którzy wspierają bohatera, wysysa energie życiodajną, niszczy wszystko co stanie mu na drodze.
-Łowca demonów czyli ,,demon hunter'' który używa kuszy, przyzywa wieżyczki które również wystrzeliwują potężne strzały, jest bardzo zwinny i szybki dzięki czemu ma dużo przewagę nad wrogiem na polu krwawych bitew.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

-Mnich, który dzięki swojej koncentracji potrafi zadawać bardzo mocne i potężne ciosy, potrafi szybko podróżować po krainach.
W akcie V zostaje dodany Krzyżowiec czyli ciężki rycerz który włada mieczem i tarczą siejąc dobro i sprawiedliwość na polu walki.
W nie dawnej aktualizacji został dodany Nekromanta który potrafi stworzyć swoją własną armię szkieletów-ożywieńców która jest gotowa zginąć za swojego pana i władze. Nekromanta posiada również inne umiejętności wspierające go w bitwie.
Przejdźmy teraz do mechaniki gry a jest ona bardzo łatwa. Gra opiera się głównie na klikaniu na myszce (PPM). Właśnie w ten sposób przemierzamy świat, rozmawiamy z przeróżnymi innymi bohaterami którzy mogą opowiedzieć nam bardzo ciekawe historie lub zadać questa za którego zostaniemy sowicie wynagrodzeni...

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Przejdźmy do podsumowania. Uważam że gra jest jedną z lepszych produkcji w których grałem. Została oceniona na 8,5/10 co daje przewaga nad innymi grami RPG/akcja. Pewnie zapytacie się dlaczego napisałem że gra jest darmowo-płata. Już odpowiadam. W standardowej grze znajdziemy 4 akty z których za DARMO możemy rozegrać akt pierwszy w 75% co pozwala nam spróbować gry przed zakupem. Gra kosztuje około 56 złotych. Nie jest to duża suma a na prawdę jest warta tych pieniędzy. Gra została uzupełniona dodatkiem DIABLO III: REAPER OF SOULS który kosztuje razem z podstawową wersją według serwisu ceneo 123 zł na oficjalnej stronie gry lecz na innych serwisach na internecie zakupimy grę za około 75 złotych. Kończąc uważam że gra jest godna polecenia graczom którzy lubią świetną i wzruszająca fabuła, dużo akcji i dynamiki, przepiękną grafikę oraz oprawę muzyczną potrafiącą wciągnąć gracza na wiele godzin wspaniałej gry. Dzięki że przeczytałeś ;)

Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam. 5.0 1
1 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper