Jak to działa
0 0 25 0
14.09.2017

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku i w przyszłym. Zapraszam do czytania*
A więc zaczynajmy:
Dishonored: Death of the Outsider - jest to gra opracowana przez studio Bethesda Softworks. Całą naszą akcję w grze widzimy z perspektywy pierwszej osoby.
Przejdźmy teraz do fabuły:
[ALERT SPOILER]
W grze wcielamy się w bohaterkę Billie Lurk. Kobieta w tej grze przedstawiona jest w postaci zabójczyni o nadnaturalnych zdolnościach. W poprzednich częściach gry była prawą ręką sławnego Dauda - jednego z głównych antagonistów serii oraz bohatera w dwóch rozszerzeniach do gry. Pewnie się zastanawiacie co będzie celem naszej gry? Już odpowiadam. Naszym celem jest zabicie tytułowego Odmieńca - przedziwnej istoty, która posiada nadprzyrodzone zdolności, z jakich korzystają bohaterowie cyklu tej gry.

Jeżeli chodzi o tok fabularny:
W głównej mierze to od nas zależy jak potoczy się rozgrywka w grze - fabuła ma nieliniowy przebieg co sprawia że gra wyróżnia się spośród innych swoją unikalnością.
Gra Dishonored: Death of the Outsider zabiera nas w podróż do miasta Karnak'a znanego dobrze z Dishonored 2. Podczas naszej przygody która trwa bardzo długo odwiedzimy min. kryjówki kultystów oraz wielkie podziemne kluby walki. Coś w stylu areny? Sam nie wiem...
Teraz coś na temat schematu rozgrywki:
Rozgrywka nie odbiega od założeń, do jakich przyzwyczaiły nas wcześniejsze tytuły gry - ponownie autorzy gry umożliwiają nam przekradanie się za plecami wroga, eliminowanie go z zaskoczenia. Możemy również ,,pójść na całość'' czyli wdać się w otwartą walkę. W miarę naszych poczynań odblokowujemy kolejne umiejętności oraz przeróżne elementy wyposażenia.

Gra oprócz świetniej kampanii, posiada również wiele ciekawostek:
Po ukończeniu fabuły, możemy podejść do przejścia gry po raz drugi lecz teraz w ramach trybu Orginal Game Plus, dzięki której zyskujemy dostęp do wielu umiejętności z drugiego Dishonored.
Jeżeli chodzi o moją recenzję tej świetnej gry. Pomijając świetną fabułę, przepiękną grafikę, przeróżne metody likwidowania naszego wroga, daje nam możliwość wcielenia się w prawdziwą zabójczyni, która nie zatrzyma się przed niczym aby tylko wykonać swoje zadanie które nie jest łatwe, ponieważ aby to zrealizować musi wywalczyć sobie drogę na szczyt, na którym czekać jej oczekiwany cel.
Biorą pod uwagę wszystkie aspekty, nowe tryby itp. grę oceniam na 9,5/10. Data premiery gry jest datowana na 15 września 2017 roku - więc nie długo :).
Co mogę jeszcze wam powiedzieć moi drodzy czytelnicy:
Gorąco zapraszam do zakupy tej gry :)
PS: Gra aktualnie kosztuje 89zł.
** Pozdrawiam i zapraszam do przeczytania innych moich artykułów **

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir