Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
0 0 67 0
01.09.2017

Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Star stable jest świetną grą online o koniach, która wyszła już w 2011 roku. Gra polega na jeżdżeniu konno i spotykaniu się ze swoimi znajomymi. W grze jest kilka serwerów, w które można grać, a są to między innymi:
-Honey valley,
-Emerald forest,
-Sunbeam meadow,
-Rainbow river,
-Raindrop shore,
-Cookie valley
Te serwery są akurat dostępne w Polsce.
Gra polega na jeżdżeniu konno i rozwiązywaniu zadań. Żółte wykrzykniki nad głowami postaci oznaczają zadanie do wykonania. Zielone są po to abyśmy wiedzieli, że zadanie zostało wykonane i żebyśmy odebrali nagrodę. Niebieskimi wykrzyknikami są oznaczone postacie, które dają nam to samo zadanie codziennie, a zegar na czyimiś głowami oznacza zadanie do wykonania następnego dnia. Za każde zadanie coś dostajemy. Konie można również kupować za star coinsy, które da się zdobyć poprzez kupienie ich lub star ridera lub przez kody. Aby trenować naszego konia musimy jeździć na różne wyścigi, które zazwyczaj są dostępne codziennie, poprzez niebieskie wykrzykniki. W Star Stable możemy grać za darmo do 5 poziomu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 440 Graj

Kiedy są zazwyczaj rozdawane kody?
Star Stable ma swoją facebookową stronę, na której wszystko piszą. Jak są jakieś nowe kody to od razu o nich informują. Jak są jakieś dni okolicznościowe np. Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Dziecka lub Halloween, to pracownicy dodają kody. W prosty sposób możemy zdobyć szylingi jorwirk przez wykonywanie zadań lub wyścigi.
Dla osób, które lubią konie bardzo polecam tą gierkę, a zwłaszcza jest dobra na nudę, bo możecie sobie w nią pograć ze znajomymi online i się ścigać oraz porobić zadania. Są też dostępne kluby, do których możecie się dostać przez zaproszenie innej osoby lub stworzyć swój własny niepowtarzalny klub i wymyślić do niego plan tygodnia i regulamin. Bardzo przydatna sprawa dla osób, które w grze chcą ciągłych przygód i chcą mieć kontakt ze swoimi znajomymi.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 480 Graj

A na zakończenie mogę jeszcze omówić kilka rzeczy, które musicie wiedzieć. Między innymi to, że kiedy macie konia to musicie się nim opiekować, przez co koń ma dobry lub świetny humor. Drugą sprawą jest to, że kiedy nie macie star ridera i dostępnych zadań, to możecie porobić wyścigi oraz posprzątać stajnie lub posegregować swoją szafę.
Musicie jeszcze pamiętać o tym, że jeśli nie macie star ridera, to nie macie pełnego dostępu do gry, czyli chodzi mi o to, że będziecie mieli zablokowaną furgonetkę do przewożenia w różne miejsca i zablokowane inne miejsca. Chcę jeszcze dodać, że dla osób, które mają lifetime'a mają star ridera na całe życie jak sama nazwa wskazuje i odblokowane miejsca oraz furgonetkę. Ja osobiście nie posiadam lifetime'a ale polecam go osobom, które się nudzą podczas, gdy nie mają sr (star ridera).

Dlaczego jest warto grać w Star Stable? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Małpka jumbo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
5

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
9

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen