Jak to działa
14 5 507 0
19.08.2017

Dlaczego warto być na bananki.pl?

W pewnym momencie używania tej strony każdy zadaje sobie pytanie: Czy warto?
Popularność serwisów podobnych do bannanki jest przeogromna. Niektórzy stwierdzą, że ma tu miejsce żart z użytkownika, bo przecież ,,nie ma nic za darmo". Serwisów takich jest dlatego mnóstwo, że zarabiają na zarabianiu swoich użytkowników. Każda gra, która ma ofertę na takich serwisach płaci za nowych graczy. Serwisy dostarczają nowych graczy. Za zarobek są wstanie odstąpić graczom część przychodu. Im więcej gramy tym bardziej cieszą się twórcy gry, właściciel serwisu i zwykły gracz.

Dlaczego zatem korzystać z bannanki.pl ? Na innych serwisach także można zdobyć nagrody. Najprostszą odpowiedzią jest to, że w Polsce to bananki mają najbardziej korzystny przelicznik. Możemy zdobyć dużo bananków za wykonanie prostych zadań, a sprawdzanie nie trwa miesiącami tylko maksymalnie 48 godzin.

Drugie co jest ważne mamy na co wydać zdobyte punkty. Wiele serwisów zatrzymuje się na kartach Steam i skinach do CS:GO. Bananki od wejścia na Polski rynek wciąż się rozwijają. Nie zatrzymali się na tym co się sprzeda i nie będzie trzeba dużo wydać. Dzisiaj możemy kupować nawet hardware na stronie Fabryka Graczy.
Możemy zdobyć klucze podarunkowe nie tylko do gier, ale także kody do takich sklepów jak Zalando czy MediaMarkt. Nie musimy elektronicznie kupować już tylko gier, ponieważ zostały dodane abonamenty do Spotify oraz karty podarunkowe na Amazon.de.

Mimo tych wszystkich udogodnień zwykli gracze dalej mogą kupić swoje ukochane Paysafecard, Euro na Steam, czy bezpośrednio skiny do CS'a.
Kolejną zaletą jest support. Zaskakujące jest, że nie zastosowano standardowego formularza kontaktowego. Nie wysyłamy już maili, gdzie na odpowiedź czekamy tydzień...

... ,tylko zaznaczamy z czym mamy problem i rozwijamy to w polu tekstowym. Całość jest podobna do serwisu Steam. Otrzymujemy numerek i czekamy, aż przydzielą nam kogoś, kto nam pomoże. Nie trwa to 2 tygodnie jak w niektórych przypadkach na Steam, tylko około 24 godzin. Ludzie z pomocy są mili i przeważnie udzielają jasnych i rzeczowych odpowiedzi.

Nie zabrakło tu również tego co na innych serwisach bije rekordy popularności. Możemy zapraszać przyjaciół co daje nam wręcz ogromne pokłady punktów. Dodane zostały loterie gdzie wydając znacznie mniej niż cena nagrody. mamy na nią szanse. Możemy nawet wykupić więcej miejsc, jeśli sądzimy, że szczęście nam nie dopisze.

Kolejnym wsparciem jest dodana parę miesięcy temu Bananapedia. Na innych polskich serwisach nie udało się w takiej skali jak na bannanki. Możemy pisać artykuły o tym co lubimy najbardziej, czyli o grach. Nie ma tu sztywnych wymagań, wystarczy pisać dobrze i z sensem. Brak błędów i parę dobrych artykułów, a zdobędziemy nagrody na które w innych serwisach trzeba by starać się przez pół roku.

Jeśli sądzisz, że bananki.pl są nieopłacalne mimo tych wszystkich zalet pisz w komentarzu.

Dlaczego warto być na bananki.pl? 3.9 19
14 5
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
10

Margonem Łowca - c(Z)o z tą profą?

Poradnik Person Shadow