Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
29 15 1013 0
27.08.2017

Dlaczego warto grać w Margonem?

Gra stworzona została przez grupę studentów w 2006 roku. Początkowo było to tylko hobby, lecz szybko przerodziło się to w projekt komercyjny. Ilość graczy, która zainteresowała się tą grą była wręcz zdumiewająca. Margonem bardzo szybko zyskało popularność oraz diametralnie zaczęło się rozwijać.

Po dłuższym posiedzeniu przy tej grze można dojść do wniosku, że posiada ona niepowtarzalny i niesamowity klimat. Mimo, że grafika jest tutaj „tylko” 2D , to idealnie się wpasowała. Bazuje ona na znanym RPG Maker. Do rozgrywki potrzebna jest nam tylko przeglądarka oraz połączenie internetowe.

Sposób rozwoju Margonem jest bardzo ciekawy. Co kilka dni wprowadzana jest mała zmiana, a nie jak w większości gier co kilka miesięcy. Zabieg taki polega na tym, żeby gracze przyzwyczaili się do zmian oraz, aby nie wywróciły one rozgrywki do góry nogami. Niestety ma to także swoje minusy. Nie wszystkie zmiany są dobrze przyjmowane przez graczy. Powiedziałbym wręcz, że połowa jest akceptowalna, a na drugą spada fala ogromnego hejtu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 320 Graj

W Margonem warto spróbować swoich sił ze względu nawet, że jest ona darmowa. Być może spodoba ona się nam i spędzimy tu większość swojego czasu, a jeżeli nie to przecież nic się nie stanie-> nic nie tracimy!

Gra ta jest bardzo rozbudowana. Mamy tutaj aż 6 profesji, co bardzo urozmaica rozgrywkę. Kiedy znudzi nam się przygoda jedną klasą, możemy przysiąść do drugiej. Ponad to świat tutaj jest potężny. Dostępnych jest aż 7 miast, w których są niezliczone ilości zadań do wykonania!

Oprócz robienia zadań możemy oczywiście zdobywać doświadczenie i wbijać kolejne poziomy. Margonem oferuje nam mnóstwo przeróżnych ekspowisk, gdzie czyha na nas wiele mocnych przeciwników!

Jeżeli chcemy zdobyć najlepszy możliwy ekwipunek, to autorzy gry dodali do gry elity, elity 2, herosów oraz tytanów. To właśnie tutaj możemy zdobyć przedmioty unikatowe, heroiczne, czy nawet legendarne!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 330 Graj

Jeżeli nie pasuje Ci żadna z wymienionych opcji, to nie szkodzi! W Margonem jest rozbudowany system PvP, tylko dla najlepszych graczy! Właściwa taktyka, dobrze dobrany ekwipunek do umiejętności i jesteś tutaj mistrzem! Polecam spróbować każdemu.

Bardzo często autorzy gry wprowadzają eventy. Mamy tutaj szansę na zdobycie ciekawych pamiątek, niesamowitych przedmiotów, czy złota, które z pewnością ulepszy twój ekwipunek. Oprócz tego są tutaj świetne zadania, które zapamiętasz na długo!

Jak widać Margonem oferuje nam naprawdę bardzo dużo. Chcesz zdobyć jak największy poziom? Może uwielbiasz robić fascynujące zadania, czy zdobyć jak najlepszy ekwipunek? Interesują Cię tylko pojedynki pomiędzy innymi graczami? To właśnie wszystko znajdziesz w Margonem -> darmowej grze MMORPG. Zachęcam do wypróbowania każdemu.

Dlaczego warto grać w Margonem? 3.6 44
29 15
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
5

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
9

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen