Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
0 0 139 0
16.09.2017

Dlaczego warto poznać margonem?

Margonem jest największą polską grą MMORPG. Posiada już setki tysięcy graczy. Panuje tam miła atmosfera, głównie dzięki moderatorom czatu, którym także możesz zostać! Gra oferuje 6 profesji, takich jak: Wojownik, Łowca, Tancerz ostrzy, Mag, Paladyn i Tropiciel. Każda z profesji ma swoje wyjątkowe umiejętności np. Wojownik włada bronią białą, a Tropiciel potrafi posługiwać się łukiem i magicznymi strzałami. Margoem już od samego początku oferuje masę questów, czyli zadań urozmaicających naszą rozgrywkę, w miarę upływu czasu quest robią się coraz trudniejsze, od wydojenia krowy po zabicie masy potworów. W grze występują również eventy np: Halloween czy Gwiazdka. Podczas eventów, przenosimy się na eventowe mapki, gdzie również możemy wykonać masę zadań, za które można otrzymać walutę eventową. Walutę tą możemy wymienić na wspaniałe nagrody!
Grając w tę grę możesz zdobyć 310 Graj
Świat Tempest, zarówno jak i Aldous oferują nowy interfejs gry. Natomiast świat Genus jest światem konkursowym, który oferuje wspaniałe nagrody za bycie w top 30, takie jak smocze łuski.
Margonem oferuje też światy prywatne, na które możemy zostać zaproszeni przez innych graczy. Świat prywatny można wykupić, jednak maksymalnie aktywnych może być 32 światy.
W uniwersum Margonem, występują także różne potwory. Od elit po tytanów. Najciekawszymi z nich są tytani. Czas respawnu takiego tytana, może sięgać kilku dni. Ale, gdy go pokonamy możemy otrzymać wspaniałe przedmioty. Tytani są strasznie silni, i najlepiej walczyć przeciwko nim razem z przyjaciółmi, zwiększa to także szansę na dobry loot. Oto przykłady kilku tytanów i ich czas respawnu:
Dziewicza Orlica(51lvl) - czas respawnu 2-4 dni.
Piekielny Arcymag(131lvl) - czas respawnu 2-4 dni.
Maddok Magua(231lvl) - czas respawnu ok. 7dni.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 320 Graj
W Margonem występują różne rodzaje przedmiotów, takie jak: unikat, heroik, legenda oraz artefakty (tylko u twórców gry :D).
Szansa na looty:
Unikat: 1/200
Heroik: 1/500
Legenda: 1/2000
Jak widać przedmioty legendarne bardzo ciężko lootnąć, jednak kiedy już nam się to uda to będziemy mieć dużą przewagę nad innymi. Taki przedmiot można też sprzedać na aukcji za dużą sumę pieniędzy (wirtualnych :D).
W grze występuje również system pvp. Który umożliwia stawienie czoła innemu graczowi. Jednak nie zawsze ta opcja jest dobra.
W Margonem występują tak zwane kolory mapki, są to:
zielona - brak pvp
żółta - warunkowe pvp
czerwona - pvp
Na czerwonej mapce, możemy zostać zaatakowani przez innego gracza bez naszej zgody.
Gorąco polecam wam Margonem, gra jest świetna i dostarcza dużo emocji. Dodatkowo teraz na banankach aktywna jest promocja, można otrzymać 2 pakiety promocyjne :D.
Dlaczego warto poznać margonem? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Rudolfw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
3

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
6

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
7

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
8

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor