Jak to działa
3 0 106 0
20.06.2017

Don't Starve - postacie

Wilson

Jest to postać, którą dostajemy na początku gry. Wilson jest naukowcem. Jego atrybutem jest jego broda, która rośnie z każdym dniem naszej gry. Po szesnastu dniach broda osiąga swoją najdłuższą postać. Warto jej nie golić ponieważ daje ona dokładnie 135 sekund ochrony przed zimnem. Ta cecha daje możliwość dłuższego przebywania na zimnie bez efektu zamrożenia. Broda może zostać ścięta i wykorzystana do wykonania mięsnej kukły. Zgolenie brody dodaje Wilsonowi 10 punktów poczytalności.

Statystyki:
Poczytalność: 200
Zdrowie: 150
Głód: 150


Willow

Willow możemy odblokować po 8 przeżytych dniach w grze. Nie jest powiedziane, kim dokładnie jest Willow. Wiadomo jedynie, że najprawdopodobniej jest piromanką. Dziewczyna jest odporna na ogień, co oznacza, że ten nie zadaje jej żadnych obrażeń. Ogień zwiększa jej poczytalność. Jej atrybutem jest jej zapalniczka, która nigdy się nie kończy. Daje ona bardzo mało światła, jednak wystarczająco dużo, by w nocy móc uchronić się przed atakiem Grue. Jeśli poziom poczytalności Willow spadnie poniżej 60 punktów, zacznie ona losowo wzniecać ogień, co może prowadzić do dużych strat jeśli podpali np. las.

Statystyki:
Poczytalność: 120
Zdrowie: 150
Głód: 150

Wolfgang

Możemy go odblokować po 16 dniach przeżytych w grze. Prawdopodobnie przed pojawieniem się w świecie don’t starve występował w cyrku jako siłacz. Jego wypowiedzi wskazują na to, że pochodzi z Francji. Jego specjalną cechą jest to, że im bardziej najedzony jest, tym większą ma siłę. Posiada on trzy formy, które przybiera w zależności od stopnia napełnienia żołądka. Grając nim musimy nastawić się na ciągłe poszukiwanie pożywienia, więc warto grając nim jak najszybciej stworzyć garnek.

Statystyki:
Poczytalność: 200
Zdrowie: 200
Głód: 300


Wendy

Wendy możemy odblokować po 32 dniach przeżytych w grze. Jedyne co o niej wiadomo to, że ma siostrę bliźniaczkę która nie żyje. Po jej wypowiedziach możemy wnioskować, że jest pogrążona w żałobie po siostrze. Dziewczyna posiada kwiat, przez który może przywoływać ducha swojej zmarłej siostry- Abigail. By przywołać jej ducha, musi przy jej kwiecie złożyć ofiarę. Wendy czuje się komfortowo w ciemności, co znaczy, że wolniej spada jej poczytalność w nocy. Ta cecha nie chroni jej jednak przed atakami Grue. Wendy zadaje mało obrażeń, jednak może korzystać z pomocy swojej siostry, która pomaga jej w walce.

Statystyki:
Poczytalność: 200
Zdrowie: 150
Głód: 150

WX- 78

WX-78 możemy odblokować po 48 dniach przeżytych w grze. WX-78 jest robotem. Jego specjalnym atrybutem jest fakt, że może on ulepszać się przekładniami, jedząc je. Każda przekładnia zwiększa jego statystyki. Robot jest uzależniony od panującej pogody, ponieważ deszcz zadaje mu obrażenia. W jego przypadku ważne jest by jak najszybciej wybudować deszczomierz, który pozwoli przewidzieć nam kiedy spadnie następny deszcz. Będziemy mieli wtedy czas by się do deszczu przygotować np. poprzez zrobienie parasola. WX-78 po uderzeniu piorunem może mieć przeciążenie systemu. Podczas przeciążenia sytemu jego zdrowie się odnawia, jednak poczytalność spada. Emituje on wtedy światło przez 8 minut oraz jest odporny na mróz. Przydatną jego cechą jest to, ze nie jest wybredny jeśli chodzi o jedzenie. Może on jeść zepsute jedzenie bez negatywnych skutków w postaci utraty poczytalności.

Statystyki:
Poczytalność: 100-300
Zdrowie: 100-400
Głód: 100-200

Zobacz nasze gry familijne

Don't Starve - postacie 5.0 3
3 0
Art napisany przez rzulty

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal