Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0 0 67 0
29.07.2017

Duże arcydzieło Riot Games

League of Legends to gra, z którą styczność mam od drugiego sezonu. Początkowo będąc wielkim fanem gier gatunku fps byłem negatywnie nastawiony do tej produkcji. Po przyjrzeniu się tej grze i zagraniu paru meczy dosyć się wkręciłem. Bogaty asortyment postaci powoduje, że produkcja raczej szybko się nie znudzi.
Gra oferuje tryby takie jak:
3 vs 3 na mapie "Twisted Treeline"
5 vs 5 na mapie "Summoner's Rift"
Aram ( jedna linia 5 vs 5 "Howling Abyss")
oraz rotacyjne tryby gry, które modyfikowane są na różne sposoby, a czasem są rozgrywane
na mapie "The Crystal Scar".
Dla niedoświadczonych graczy dostępne są również gry przeciw botom (AI).
W League of Legends, jak w każdą produkcję online, warto jest grać z przyjaciółmi, ponieważ daje to większą satysfakcję i zabawę. Warto jest również dodać, że jeśli ktoś nie chce trafić na losowego gracza, może zebrać całą piątkę, lub trójkę w zależności od mapy.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Gry rankingowe

Jak wiadomo League of Legends nie mogło obyć się bez meczy rankingowych. Spowodowało to rywalizację na wielkim poziomie. W grze znajduje się kilka dywizji, zaczynając od brązu, kończąc na pretendencie. Oczywiście z doświadczenia wiem, że żaden mecz nie obejdzie się bez obelg czy innych wyzwisk w stronę słabszych graczy. Każdy dąży do tego, aby uzyskać jak najwyższą rangę, lub chociaż złoto, od którego można dostać nagrodę na sam koniec sezonu. Według mnie problemem jest też podział serwerów europejskich na dwa różne. Powoduje to, że część graczy postanawia przenosić swoje konta głównie do Europy Zachodniej, gdyż sądzą, że znajdą tam lepszy poziom. Dla mnie jest to absurdem, gdyż Europa to jeden kontynent i nie powinno się jej rozdzielać pomiędzy dwa serwery. Oczywiście w meczach można znaleźć sporo przyjaźnie nastawionych ludzi, którzy współpracują z całą drużyną. Ponadto twórcy wprowadzili dosyć ciekawe rozwiązanie gier rankingowych, które można rozegrać wraz z przyjaciółmi.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Dodatki i podsumowanie

League of Legends posiada również mikropłatności. Oferują duży wybór skórek zmieniających wygląd każdej postaci. Jakiś czas temu oczywiście twórcy wprowadzili możliwość otrzymania kluczy i skrzynek, z których jest możliwość trafienia skórek lub bohaterów. Dla graczy z niskim poziomem konta dostępne są "boosty" do doświadczenia oraz do Punktów Zasług dla wszystkich użytkowników, za które następnie można wykupić bohaterów.
League of Legends to bardzo dobra gra, która na pewno będzie utrzymywać się na topie przez bardzo długi czas. Twórcy aktualizują ją cały czas i nie zaniedbują jej w żadnym stopniu. Gra jest nastawiona na dużą współpracę między graczami i całą społecznością. League of Legends daje nam także dużą różnorodność w postaciach, przedmiotach i czarach. Każdy może znaleźć postać odpowiednią dla siebie.

Duże arcydzieło Riot Games 0.0 0
0 0
Art napisany przez MrDamiano

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
2

Gry z lat 70, które warto znać!

Recenzja Dawid035
3

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
4

Margonem Margonem jak szybko expić

Poradnik pankwadracik1
5

Minecraft Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#1] (1.10.2)

Poradnik Gerluk
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen