Jak to działa
Przejdź do gry Elvenar
Elvenar
0 0 71 0
23.07.2017

Elvenar - Czy jesteś gotowy sprawować władzę? - recenzja

Elvenar - niesamowita bezpłatna gra fantasy na przeglądarkę. W tym ogromnym świecie jesteśmy odpowiedzialni za prawie wszystko co ma miejsce w osadzie i wokół niej. Tworzymy miasto w mądrze zarządzając z rozmysłem, odkrywamy coraz to nowsze terytoria, podbijamy i gromadzimy niezliczone i niezwyciężone siły by stać się potężnym i zamożnym władcą całego świata w grze.
Gra powstała bardzo niedawno i już zyskała niesamowitą popularność. Grałem w nią i powiem Wam jestem mile zaskoczony, ponieważ bardzo rzadko jakaś gra potrafi mnie tak zainteresować na dłużej, tym bardziej przeglądarkowa. Uwielbiam takie gry gdzie sam mogę zdecydować o rozdawaniu własnych surowców/wydatków, gdzie trzeba mieć niesamowitą wiedzę i samodzielnie myśleć. Dlatego postaram się specjalnie dla Was w skrócie przedstawić mechanikę i dokładne działanie gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

1. Zaczynamy:

Rozpoczynamy z małymi ilościami monet oraz odpowiednią ilością surowców na budowę/rozbudowę pierwszych budynków. Duży problem jest z tym, że w tej grze surowce są najbardziej potrzebne. Musimy szybko znaleźć sposób na uzyskanie ich, aby nasza osada była coraz większa i powiększała się nieustannie. Udanym ruchem jest również odnalezienie równowagi pomiędzy wielkością podatków, a dobrym zadowoleniem naszych mieszkańców osady, oraz produkowaniem surowców i siłą naszej armii.

2. Nowe technologie/badania:

Jak uzyskać dużą przewagę nad naszymi nieprzyjaciółmi? To bardzo proste! Poprzez wykonywanie badań. Dlatego możemy stale rozbudowywać naszą osadę stając się ciężkimi przeciwnikami do zwyciężenia. Im dłużej gramy tym szybciej odkrywamy nowe technologie, które pomagają nam w produkowaniu lepszych broni i innych potrzebnych rzeczy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

3. Głodny świata:

Wysyłamy naszych szpiegów i sprawdzamy inne ziemie w naszej okolicy odkrywając graczy i ich interesy. Wyszukując te miejsca mamy możliwość zebrania rzadkich przedmiotów oraz surowców potrzebnych nam do rozwoju. Jak to w na świecie bywa bardzo często te obfite miejsca są dobrze pilnowane przez małą armię i musimy zdobyć siłą lub odkupić. Możemy wybrać walkę samodzielną (my walczymy) lub automatyczną ale polecam tą pierwszą, gdyż gracz wprawiony w walce może walczyć lepiej niż komputer i nie stracić przy tym wielu swoich wojowników.

5. Podsumowanie:

Ta niesamowita gra wciągnie Cię na wiele godzin, a ty nawet tego nie zauważysz i będziesz chciał więcej. Grając w nią byłem i nawet do tej pory jestem zaciekawiony jej działaniem. Od czasu do czasu do niej powracam i świetnie się bawię. Dlatego gorąco polecam dla wszystkich graczy. Pozdrawiam Povered.

Elvenar - Czy jesteś gotowy sprawować władzę? - recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
3

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
4

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
5

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin