Jak to działa
0 0 47 0
05.07.2017

Enigmatis Duchy Maple Creek

Enigmatis Duchy Maple Creek to jest świetna gra Hidden Object Puzzle Adventure. Gra zaczyna się, gdy budzimy się nieopodal miasteczka. Przed tym była wielka burza, o której pamiętamy niezbyt wiele. Idziemy do hotelu, który jest blisko nas. Hotel wygląda jak po jakimś tornado. Z trudem dostajemy się do swojego wynajętego wcześniej pokoju i znajdujemy tam ścianę dowodów. Na stoliku naprzeciwko ściany dowodów gdy sięgniemy po racę nagle zaatakuje nas przerażający duch, który chwyta za zafoliowany nóż. Jesteśmy przerażeni. Wchodzimy na komputer leżący na biurku. Czytamy tam na forum o mieście Maple Creek, w którym aktualnie się znajdujemy. Gdy wyjdziemy pod Hotel możemy znaleźć rannego, młodego chłopaka. Prosi nas o pomoc. Pomagamy mu dając mu wodę. Jednak mało mu to pomaga, i nadal czuje się źle.

Możemy także wejść do krypty, oczywiście jeśli znajdziemy kilka elementów niezbędnych do jej otworzenia. Pod podłogą znajdujemy skrytkę, w której były dziesiątki zwłok. Jesteśmy bardzo przerażeni. Gdy pójdziemy od hotelu prosto podążając ulicą dojdziemy do drzewa i samochodu, który rozbił się na nim. Możemy zauważyć także grupkę ludzi idących od samochodu prosto. Jednakże po odejściu grupki ludzi dziki zatamowały nam przejście. Aby przejść dalej musimy użyć racy, którą znaleźliśmy w naszym pokoju w hotelu. Idziemy dalej i dochodzimy do skrzyżowania drogi do lasu i drogi do kościoła. Po środku stoi wielka sekwoja. Możemy iść w drogę do lasu lecz niepotrzebnie, ponieważ nie mamy ze sobą niezbędnego nam do tego kompasu. Możemy iść także pod bramę wielkiego i ciemnego kościoła. Jednakże brama do niego jest zamknięta

Aby otworzyć bramę musimy znaleźć do tego niezbędne elementy. Możemy je znaleźć w różnych miejscach, np. w hotelu, w krypcie itp. Jak już znaleźliśmy niezbędne nam elementy do otworzenia bramy możemy wejść do jego środka. W nim możemy znaleźć wiele ludzi, tak jakby opętanych. Są jacyś dziwni. Możemy za pomocą liny wejść także na dach wielkiego kościoła. Udaje nam się. Będziemy musieli zrzucić wielki dzwon jeżeli będziemy na dachu. Gdy już to zrobimy będziemy mogli wrócić do naszego pokoju hotelowego i wyjść na jego balkon. Za pomocą drabiny zrobionej ze sznura i drewna możemy zejść na dół do ogrodu. Na początku zza płotu wyskoczy nam dziwna postać. Jesteśmy przestraszeni. Możemy dojść do mieszkania jakiegoś człowieka. Wchodzimy przez okno. Nikogo tam nie zastajemy. Poprzestańmy już na tym momencie, gdyż gra jest bardzo długa. Grę oceniam na ocenę 10/10.

Enigmatis Duchy Maple Creek 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq