Jak to działa
0 1 42 0
07.09.2017

Euro Truck Simulator 2 - czyli symulacja bycia kierowcą

Część, chciałbym wam krótko przedstawić grę Euro Truck Simulator 2. Zapraszam do recenzji :) miłego czytania.

Euro Truck Simulator 2 to komputerowa gra symulacyjna stworzona przez SCS Software będąca kontynuacją Euro Truck Simulator. Wydana została przez firmę Rondomedia, a dystrybutorem w Polsce jest cdp.pl. Premiera gry odbyła się 19 października 2012 roku.

W grze od razu zakładamy własną firmę, która zanim sama zacznie prosperować musimy zarobić pieniądze na ciężarówkę(koszt około 400 000 zł) oraz budowę i lub kupno nowego garażu. Ja osobiście polecam to drugie, czyli kupno nowego garażu gdyż rozbudowa, a kupno nowego kosztuje praktycznie tyle samo, lecz nowy garaż ma tyle samo miejsc co pierwszy rozbudowany (3 miejsca) i mamy 2 garaże, czyli 4 miejsca. Plusem jest również, że posiadamy wtedy 2 lokalizacje garaży.

Naszym głównym zadaniem i celem gry jest przetransportowanie ładunku z punkty A do punku B. Zlecenie przyjmujemy od firmy transportowej. Za każde wykonanie zlecenia otrzymujemy pieniądze oraz punkty doświadczenia, ich ilość uwarunkowana jest od tego: ile kilometrów przebędziemy, czas dostarczenia towaru, ile warty jest towar oraz jak bardzo jest towar jest wrażliwy na uszkodzenia, no i oczywiście ile nam pracodawca zapłaci za przebyty kilometr, na co warto zwrócić uwagę i moim zdaniem jest to największy argument wybrania zlecenia.

Za każdy wbity poziom doświadczenia otrzymujemy jeden punkt specjalności do rozdania, dzięki czemu może otrzymywać różnego rodzaju ulepszenia.

Mamy możliwość kupno nowych ciężarówek poprzez odkrywanie nowych salonów dilerskich. Możemy również modernizować nasze pojazdy poprzez aspekt wizualny oraz osiągów naszego pojazdu.

W grze możemy zwiedzić, przejechać większość Europy. W grze można odwiedzić następujące kraje: Austrię, Belgię, Czechy, Francję, Holandię, Luksemburg, Niemcy, Polskę, Słowację, Szwajcarię, Wielką Brytanię i Włochy.

Osobiście bardzo lubię tą grę. Mam przegrane w niej wiele godzin, najwięcej rozegranych w trybie Multiplayer, który jest bardzo ciekawy i pozwala na rozrywkę z innymi graczami co jest fajną rzeczą.

Dużym plusem gry jest fakt, że jest ona dostępna w naprawdę dogodnej cenie, bo jest to w pobliżu 50 zł.

Kolejnym plusem tej gry jest dostępne radio ze stacjami z całego świata, bo jest ich naprawdę dużo. Jest też możliwość wstawienia własnych utworów i słuchania ich w grze poprzez wklejenie ich d odpowiedniego pliku.

To już koniec tego artykułu. Grę uczciwie oceniam na 10/10. Pozdrawiam!

Euro Truck Simulator 2 - czyli symulacja bycia kierowcą 1.0 1
0 1
Art napisany przez Szefciu1223

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
3

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
4

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
5

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
6

Grand Theft Auto V (B2P) Jak najlepiej zacząć grać w GTA Online.

Poradnik m0nek
7

Minecraft Jak rozpocząć grę na craftcorze? [ MINECRAFT ]

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
8

Minecraft czy Terraria ?

Recenzja Mikros06
9

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper