Jak to działa
3 0 733 0
24.06.2017

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze.

W 4 częściach poradnika postaram się wam przedstawić piłkarzy, których z wartością warto mieć na bramce u siebie w składzie czy to od początku, czy też po kilku latach grania kariery. Zaczynajmy!

Gianluigi Donnarumma:

Overall rating - 80 ---> Potential - 92

Zawodnik, który aktualnie nie cieszy się zbyt dobrą reputacją, czy to w Milanie, czy w Polsce, ale w grze jest on naprawdę świetnym bramkarzem, którego możemy już wpuścić do pierwszego składu zaraz po transferze. Aktualnie Donnarumma znajduje się w klubie AC Milan, ale przy zaproponowaniu zakupu za około 20.000.000 € powinno udać nam się go zdobyć. Jeśli dorzucimy do tego cotygodniowy trening to już po pierwszym sezonie jego overall może oscylować w granicy 90. Jest on wysoki, co jest ważną cechą u bramkarzy a jego wzrost wynosi dokładnie 196 cm. Doskonale sprawdzi się w klubach z ligi włoskiej.

Alban Lafont:

Overall rating - 77 ---> Potential - 89

Francuz występujący w barwach Toulouse FC jest na pewno dobrym wyborem dla graczy, których celem jest przeprowadzenie w miarę realistycznej kariery w ligach: francuskiej, włoskiej, angielskiej czy też hiszpańskiej. Alban posiada 193 cm wzrostu i na początku naszej kariery liczy 17 lat. Możemy go wykupić już w pierwszym sezonie za cenę oscylującą w granicach 10.000.000 €. Jednak w samej grze spisuje się przeciętnie dlatego zakup tego zawodnika wiąże się z dużym ryzykiem, gdyż może się okazać nie najlepszym bramkarzem i przez niego stracimy wiele bramek. Ale jak to mówią, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije!

Bartłomiej Drągowski:

Overall rating - 71 ---> Potential - 86

No i mamy polski akcent, czyli Bartek Drągowski, którego możemy wykupić z Fiorentiny za kilka milionów euro, ale niestety w pierwszym okienku transferowym tego nie dokonamy, jedynie możemy Bartka wypożyczyć. Nasz polski bramkarz ma 191 cm wzrostu, co możemy uznać za dosyć przyzwoity wynik. Jego wszystkie statystyki bramkarskie oscylują aktualnie w granicy 70, ale z racji że Drągowski ma 18 lat to po kilku treningach powinien nieźle się rozwinąć. Czy po kilku latach prowadzenia kariery Bartek zostanie najlepszym brakarzem świata? Polecam go przetestować, bo w grze spisuje się świetnie i jest dosyć tani, więc można go sprowadzić nawet do lepszych klubów z polskiej ekstraklasy. Nasz polski bramkarz może bez problemu osiągnąć overall lepszy niż nasz czołowy napastnik - Robert Lewandowski. Przepis na wysoki overall to sporo gier w pierwszym składzie oraz trenowanie polskiego bramkarza.

Ostatni dwaj piłkarze, o których wspomnę może na początku nie zachwycają nas posiadanym overall'em, ale uwierzcie, że po paru sezonach na pewno znajdą miejsce w wyjściowej jedenastce.

Mile Svilar:

Overall rating - 63 ---> Potential - 83

Belgijski bramkarz występujący w drużynie z Anderlechtu jest dobrym wyborem dla osób, które decydują się na rozpoczęcie trybu kariery w drużynie z niższej ligi rozgrywkowej, jak np. League One czy League Two w Anglii. Posiada 189 cm wzrostu co może okazać się minimalnym problemem. Mile jest możliwy do wykupienia już w pierwszym okienku transferowym, więc po zdobyciu wystarczającej ilości pieniędzy polecam w niego zainwestować bo po sezonie czy dwóch jego wartość wzrośnie kilkunastokrotnie.

Christian Frücht:

Overall rating - 58 ---> Potential - 84

Bramkarz liczący zaledwie 16 lat, występujący w klubie Bayern Monachium. Jest o 2 centymetry wyższy od poprzednika, którego przed powyżej opisałem. Niestety w pierwszym okienku go nie zakupimy, ale o wypożyczeniu możemy pomyśleć i zobaczyć, czy za kilka lat stanie się bramkarzem, który zostanie następcą Manuela Neuera.

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze. 5.0 3
3 0
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
4

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1