Jak to działa
3 0 69 0
23.06.2017

FIFA 17 - przedstawienie gry i moja opinia.

Gra, która jest znana za pewne każdemu fanowi piłki nożnej, swoją premierę wersji na 2017 rok miała 27 września na świecie, a w Polsce pojawiła się 2 dni później. Ta wersja bardzo zmieniła się od swojej poprzedniczki, a to za przykładem wprowadzenia nowego silnika Frostbite. Do dyspozycji graczy mamy wiele rodzajów trybów gry, gdzie największą popularnością przed pojawieniem się gry cieszył się tryb "Droga do sławy", który jest wprowadzeniem części fabularnej do FIFY, gdzie wcielamy się w Aleksa Huntera i przeżywamy z nim sezon w angielskich rozgrywkach i staramy się, aby nasza postać brnęła coraz wyżej i uczestniczyła w najważniejszych spotkaniach w Anglii. Oprócz tego w grze pojawiły się dodatkowe opcje w najpopularniejszym trybie gry, produkowanej przez EA czyli - Fifa Ultimate Team, gdzie tworzymy własny zespół.

Do trybu Fifa Ultimate Team doszły dwie nowości, które cieszą się dużą popularnością przez cały czas kiedy FIFA 17 tętni życiem, czyli Squad Building Challenge (SBC) oraz FUT Champions, a po polsku - mistrzostwa FUT. W pierwszym z tych dwóch nowych trybów mamy za zadanie spełnić wymogi danego wyzwania i w zamian za wymianę zawodników, których użyjemy z klubu lub zakupimy na rynku transferowym otrzymujemy paczkę, specjalną kartę danego zawodnika czy inną tego typu nagrodę. Od początku otrzymywaliśmy bardzo ciekawe wyzwania, gdzie można było uzyskać karty z drużyny tygodnia czy też karty OTW, które na początku osiągały wysokie ceny. Na tym trybie można zarobić sporo monet, gdyż większość tych wyzwań jest bardzo opłacalna i nawet przy ogromnych pechu w paczkach w najgorszym wypadku wyjdziemy na 0. Dodatkowo nowo wprowadzona animacja otwierania paczek z pewnością dodaje dodatkowe uroku grze, a w momencie kiedy ekran się na chwile zatrzyma każdemu członkowi społeczeństwa FIFY bicie serca z pewnością przyspiesza.

Następny nowo wprowadzony tryb, czyli FUT Champions polega na rozgrywaniu meczy podczas trwania tych mistrzostw, czyli raz w tygodniu przez weekend. Jednak aby w tych rozgrywkach uczestniczyć musimy uprzednio wywalczyć do nich awans poprzez zwycięstwo w ogólnodostępnych turniejach kwalifkacyjnych albo poprzez znajdowanie się w wysokich ligach w Sezonach Online, a w innym przypadku poprzez uzyskanie określonej rangi w poprzednich mistrzostwach. Naszym zadaniem jest wygranie jak największej ilości meczy z 40 (PS4,XONE) lub 25 (PC). Za wygranie danej ilości spotkań otrzymujemy rangę od brązu do elity, gdzie nagrody są znakomite.

Również w trybie kariery doszło wiele nowości, czyli między innymi dodatkowe cele, a nie jak w jej poprzedniczkach - cele dotyczące jedynie ligi czy pucharów. Musimy dbać o rozwój juniorów, czy też o finanse. Jednak rozwój graczy jest wyjątkowo za szybki i mi w ciągu jednego sezonu rozwinęło Donnarumme na zawodnika pokroju Buffona, mimo iż ten pierwszy nawet nie skończył 20 lat w moim trybie kariery.

Gra warta polecenia, o wiele ciekawsza niż jej poprzedniczka, dodatkowo nowo wprowadzone tryby z pewnością bardziej wciągają nas w rozgrywkę. Mimo wielu "wylewów" jakie występują podczas grania meczy to grę można polecić, jednak już mamy końcówkę czerwca i większość graczy powoli zaczyna kończyć grania w 17 i czeka na jej następczynie, czyli FIFE 18, której premiera będzie już we wrześniu!

FIFA 17 - przedstawienie gry i moja opinia. 5.0 3
3 0
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
3

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
4

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
5

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin