Jak to działa
0 0 257 0
30.08.2017

FIFA 18 -> Jak dobrze wystartować?

Siemka! Jak co roku każdy gracz chce jak najlepiej wystartować w FUT 18. Jeżeli nie masz pojęcia jak to zrobić, bądź chcesz uzupełnić swoją wiedzę, to artykuł ten jest dla Ciebie wprost idealny! Gorąco zachęcam do przeczytania!

Zaczynasz tak jak każdy: cały brązowy skład, tylko 3 złotych zawodników, którzy prawdopodobnie będą twoją siłą ogniową na początku twojej przygody. Oprócz tego masz marne 100, czy 200 monet. Zanim przejdziesz do grania meczy, polecam wypełnić wszystkie możliwe do realizacji zadania menedżera. Jest to mały, dodatkowy zastrzyk gotówki. Warto także popatrzeć na dzienne zadania i spróbować je zrealizować.

Cała sztuka dobrego zarządzania klubem opiera się na rozsądnym wydawaniu pieniędzy. Nie warto na początku zbierać monet na zawodnika wartego 5000. Za taką liczbę możesz zbudować cały zespół!

Szukaj na rynku kart złotych non-rare od 400-500 monet i zbuduj skład tylko z jednej ligi. Pamiętaj, aby zawodnik posiadał 99 kondycji i 7 kontaktów. Kiedy twój skład jest gotowy rozegraj nim 6 meczy, tak, aby u każdego zawodnika został jeden kontakt. Następnie wystaw każdego zawodnika tak, aby był on najtańszy na rynku. Tym sposobem nie tracisz kondycji i kontraktów zarabiasz oraz testujesz zawodników.

Kiedy posiadasz już większa ilość monet na twoim koncie warto pomyśleć nad 2 tanimi, dobrymi składami. W ten sposób nie trafisz kondycji, a jedyne pieniądze jakie musisz włożyć to na kontrakty dla twoich zawodników. Jeden taki skład nie powinien być warty więcej niż 15 tysięcy.

Pamiętaj, że monety otrzymujesz za każdy ukończony sezon jak i mecz. Oprócz tego możesz kupić bonusy w katalogu EA. Myślę, że już na początku dobrym pomysłem będzie kupno 10 x 1000 monet. 10000 coinsów na start to fenomenalny wynik.

Jeżeli znudziło Ci się granie meczy możesz przejść do podstawowego handlu. Oczywiście jest tutaj zasada „kup taniej, sprzedaj drożej”. Metoda licytacji sprawdzi się tutaj najlepiej. Wyszukujemy zawodnika z dobrymi statystykami, umiejętności itp, orientujemy się jaka jest jego cena, a potem szukamy niższych licytacji. Następnie sprzedajemy go 50-100 coinsów taniej od najtańszego na rynku. Podobnie działa metoda snajperki.

Są to sposoby, które wykorzystuję w każdej Fifie, w którą mam przyjemność grać. Zawsze się one , przynajmniej u mnie. Po tygodniu gry mam na koncie około 50 tysięcy oraz dwa tanie, lecz zabójcze składy. W tym roku (jeżeli kupię Fifę) moim celem będzie kupno Ronaldinho. Ostatni raz grałem nim w Fifie 06, gdzie jego overal wynosił, aż 95! Mam nadzieję, że z moimi umiejętności handlowania to się uda, a opiszę je w kolejnych poradnikach z fify.

FIFA 18 -> Jak dobrze wystartować? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
3

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
4

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
5

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
6

Grand Theft Auto V (B2P) Jak najlepiej zacząć grać w GTA Online.

Poradnik m0nek
7

Minecraft Jak rozpocząć grę na craftcorze? [ MINECRAFT ]

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
8

Minecraft czy Terraria ?

Recenzja Mikros06
9

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper