Jak to działa
0 0 34 0
29.06.2017

FootLOL: Epic Fail League-recenzja

FootLOL: Epic Fail League jest grą dla miłośników piłki nożnej, lecz nie uprawiamy tam tego wspaniałego sportu. Naszym zadaniem jest zsyłanie supermocy (np. stado krów, miny, tarcze itp.) na boisko w ten sposób, aby pomóc naszym zawodnikom w strzeleniu gola, a przeszkodzić drużynie przeciwnej. Mamy na to określony czas (2 minuty) lub określony wynik, który musimy uzyskać (zdarza się to sporadycznie i wbrew pozorom nie jest takie trudne).
Na samym początku naszym zadaniem jest wybór flagi i koszulek dla naszej drużyny. Dostępny jest także symbol narodowy naszego kraju. Przed każdym meczem wydajemy punkty na supermoce. Liczba tych punktów może być zwiększana w sklepie z ulepszeniami. Po zakończonym meczu punkty do nas wracają. I możemy je rozdysponować na kolejny mecz w takiej samej ilości.

Przed meczem możemy zapoznać się z mocami, których będzie używał nasz przeciwnik i na podstawie tego dobrać swoje umiejętności (ale nie ma tej opcji w trybie multiplayer, który także funkcjonuje w tej grze). Tych używamy w prosty sposób: najpierw klikamy lewym przyciskiem myszy (LPM) na wybraną umiejętność, a potem tym samym na boisko w miejscu gdzie chcemy danej supermocy użyć.
W lewym górnym rogu podczas meczu pojawiają się nasze zadania, które musimy wykonać (np.wygranie meczu), lub takie,które możemy zrobić i dostać za nie dodatkowe pieniądze (oczywiście grową walutę, możemy je wydać na ulepszenia lub odblokowanie nowych strojów dla naszych zawodników). Po zakończonym meczu otrzymujemy gwiazdki w liczbie zależnej od wykonanych przez nas zadań. Za każdy poziom, który przejdziemy otrzymamy min. 500$.

Poziomów jest podobno aż 60, ale, przynajmniej te początkowe, są bardzo proste. Jednakże z każdym kolejnym pojawiają się coraz trudniejsze zadania i wzrasta poziom gry drużyny przeciwnej.
Warty uwagi jest wygląd menu, które widzimy od razu po wejściu do gry. Ma nietypowy styl. W celu rozpoczęcia rozgrywki klikamy w wielki przycisk na środku ekranu. Przy prawej krawędzi znajdują się odnośniki do ustawień i powrotu do pulpitu. W tle widzimy dom, a dokładnie salon z telewizorem i włączonym jakimś meczem. możemy także usłyszeć czyjeś krzyki.
Moim zdaniem gra jest warta polecenia. Nie kosztuje ona dużo (do końca letniej wyprzedaży na Steam tylko 0,74 euro, potem 4,99 w tej samej walucie), a może zapewnić rozrywkę na całe 10 godzin. Jest też niezłą propozycją do gry ze znajomymi online. Polecam!

0 0
Art napisany przez kubb

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
2

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
3

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
4

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja GN0M3K
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
7

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
8

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [1#]

Poradnik GN0M3K
10

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K