Jak to działa
0 0 66 0
29.06.2017

FootLOL: Epic Fail League-recenzja

FootLOL: Epic Fail League jest grą dla miłośników piłki nożnej, lecz nie uprawiamy tam tego wspaniałego sportu. Naszym zadaniem jest zsyłanie supermocy (np. stado krów, miny, tarcze itp.) na boisko w ten sposób, aby pomóc naszym zawodnikom w strzeleniu gola, a przeszkodzić drużynie przeciwnej. Mamy na to określony czas (2 minuty) lub określony wynik, który musimy uzyskać (zdarza się to sporadycznie i wbrew pozorom nie jest takie trudne).
Na samym początku naszym zadaniem jest wybór flagi i koszulek dla naszej drużyny. Dostępny jest także symbol narodowy naszego kraju. Przed każdym meczem wydajemy punkty na supermoce. Liczba tych punktów może być zwiększana w sklepie z ulepszeniami. Po zakończonym meczu punkty do nas wracają. I możemy je rozdysponować na kolejny mecz w takiej samej ilości.

Przed meczem możemy zapoznać się z mocami, których będzie używał nasz przeciwnik i na podstawie tego dobrać swoje umiejętności (ale nie ma tej opcji w trybie multiplayer, który także funkcjonuje w tej grze). Tych używamy w prosty sposób: najpierw klikamy lewym przyciskiem myszy (LPM) na wybraną umiejętność, a potem tym samym na boisko w miejscu gdzie chcemy danej supermocy użyć.
W lewym górnym rogu podczas meczu pojawiają się nasze zadania, które musimy wykonać (np.wygranie meczu), lub takie,które możemy zrobić i dostać za nie dodatkowe pieniądze (oczywiście grową walutę, możemy je wydać na ulepszenia lub odblokowanie nowych strojów dla naszych zawodników). Po zakończonym meczu otrzymujemy gwiazdki w liczbie zależnej od wykonanych przez nas zadań. Za każdy poziom, który przejdziemy otrzymamy min. 500$.

Poziomów jest podobno aż 60, ale, przynajmniej te początkowe, są bardzo proste. Jednakże z każdym kolejnym pojawiają się coraz trudniejsze zadania i wzrasta poziom gry drużyny przeciwnej.
Warty uwagi jest wygląd menu, które widzimy od razu po wejściu do gry. Ma nietypowy styl. W celu rozpoczęcia rozgrywki klikamy w wielki przycisk na środku ekranu. Przy prawej krawędzi znajdują się odnośniki do ustawień i powrotu do pulpitu. W tle widzimy dom, a dokładnie salon z telewizorem i włączonym jakimś meczem. możemy także usłyszeć czyjeś krzyki.
Moim zdaniem gra jest warta polecenia. Nie kosztuje ona dużo (do końca letniej wyprzedaży na Steam tylko 0,74 euro, potem 4,99 w tej samej walucie), a może zapewnić rozrywkę na całe 10 godzin. Jest też niezłą propozycją do gry ze znajomymi online. Polecam!

FootLOL: Epic Fail League-recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez kubb

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ