Jak to działa
0 0 80 0
27.08.2017

Fortnite - recenzja :)

Fortnite jest to trzeciosobowa gra single player- mutliplayer wydawana przez studio Epis Games. Gra posiada mikropłatności, ponieważ można również za darmo w nią zagrać. Nic nie ma za darmo, producenci gry też muszą jakoś zarobić na grze więc dlatego wprowadzają mikropłatność.
Dobra teraz coś na temat fabuły:
Głównym celem gry jest bardziej zabawa wraz z przyjaciółmi w trybie kooperacyjnym lecz fabuła stanowi w miarę ważny element w grze. Dostajemy się do świata który zostaje nawiedzony przez demony,zombie które przybywają na ziemie dzięki burzy chmur którą możemy ujrzeć nad horyzontem. Samemu można już wywnioskować że demony-zombie używają tych burz z piorunami jako portale dzięki czemu mogą szybko się przemieszczać. W samej już grze wcielamy się w jednego z bohaterów która wraz z swoim oddziałem ma za zadanie chronić tereny na których pojawiła się burza.

A co za tym idzie, naszym celem jest powstrzymywanie hord nieprzyjaciół którzy chcą przebić się do naszej bazy którą możemy wybudować ( o której zaraz powiem). Możemy zamykać te portale-burze za pomocą urządzenia zwanego Atlas. Oczywiści jeżeli parę zombie-demonów się przedostanie nic się nie stanie. Jest to takie zaplecze dodatkowe które w razie dużego ataku pozwala nam bawić się jeszcze w grze bez zakończenia rozgrywki porażką.
Jeżeli chodzi o czas kampanii starcza na jakieś około 40 godzin w gry, w zależności jak będziemy grali. Jeżeli chodzi o wybór kolejnej lokacji otrzymujemy takie uprawienie po zakończeniu danej mapy,rejonu gry.
Teraz coś co zainteresuje każdą osobie lubiąca ,,tower defence''. Po rozpoczęciu danej misji, gry gracze otrzymują duży teren który mają przygotować przed atakiem zombie. Zombie nie atakują po pewnym czasie lecz dopiero przez aktywowaniu tego specjalnego urządzenia o którym mowa była wyżej.

Jeżeli chcemy zbudować mocno fortyfikację będą nam potrzebne surowce co jest podstawą do budowy naszych murów, zamków. W grze znajdziemy 3 główne surowce:
-drewno
-kamień
-metal
Oczywiście jeżeli chodzi o broń dzięki której możemy walczyć możemy ją znaleźć porozrzucaną na mapie lub otrzymujemy ją na start.
Czyli krótko mówiąc, zdobywamy jak najszybciej surowce, budujemy fortyfikacje wraz z pułapkami a na koniec aktywujemy urządzenie i walczymy z hordami zombie aż do zakończenia się burzy.
Jeżeli chodzi o postacie w grze które mamy do wyboru:
-Constructor ( bardzo szybko buduje fortyfikacje i zużywa mało surowców)
-Ninja ( posiada podwójny skok oraz zadaje silne ataki wręcz dzięki katanie)
-Commando (czyli klasyczny żołnierz strzelający karabinem maszynowym)
Jeżeli chodzi o moją opinię na temat gry. Jest świetna, ponieważ łączy świetną zabawę wraz z przyjaciółmi, ciągłą walkę z przeciwnikami oraz co jest najlepsze: budowanie własnej bazy! Pozdrawiam.
PS: wczesny dostęp: 25 lipca 2017. Oficjalna premiera 2018 rok- na platformie steam.

Fortnite - recenzja :) 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
4

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
5

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper