Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0 0 61 0
01.07.2017

Full agresive czyli Leona na supporcie

Witam
Chciałbym przedstawić wam jednego z agresywnych supportów w lidze legend tym razem jest to Leona. Przede wszystkim zanim się ją wybierze trzeba wziąć pod uwagę fakt, że leona jest agresywnym tankiem z cc i jeśli nie preferujemy agresywnego stylu gry będziemy tylko stać z naszym adc pod turetem i będziemy ussles. Kolejnym ważnym elementem jest lobby nigdy a przenigdy nie powinno się jej pickować będąc first pickiem lub nie wiedząc na co gramy a dlaczego? Leone łatwo skontrować jeśli gramy na ranged supporta, który posiada shieldy lub heal na przykład nami, lulu ciężko nam będzie zakończyć wymianę z korzyścią dla nas. Bierzemy ją tylko wtedy kiedy gramy z agresywnym adc na przykład lucianem, cait bo ma duży range, jhin natomiast jeśli weźmie się ją z adc, który musi farmić np. vayne będzie ciężko nam ustać na linii jeśli przeciwnik ma agresywny bot lane.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Build taki jak poniżej na obrazku. Moim zdaniem relic shield sprawdza się lepiej w soloq , ponieważ możemy dać sobie o raz komuś z drużyny shield tak więc lepiej się sprawdza niż ten szary item na wardy. Nie kupujcie tak jak niektórzy budują na niższych dywizjach jakieś omeny, warmogi, sunfire itp. Jesteście supportem macie kupować itemki niezbędne dla waszej drużyny a nie tylko dla siebie jakieś omeny, które mało co wnoszą dla drużyny.
Nienajgorszym itemem jest tygiel mikaela jeśli nie macie co już złożyć. Kiedyś był lepszym itemem, ale teraz nie jest zły więc dalej można go bezproblemowo złożyć jeśli potrzebujemy mr. Co do butów to jak w każdym przypadku kwestia gustu. Jeśli lubicie roamować to mobilitki nie będą złym wyborem natomiast jeśli potrzebujecie trochę przeżywalności to zdecydowanie merkury lub tabi.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Na linii dobra Leona potrafi ocenić kiedy warto engagować a kiedy odpuścić i poczekać. Grając tanky supportem kluczowym momentem jest lvl 2 na co trzeba zwrócić uwagę. Zazwyczaj jeśli macie pierwsi 2 lvl nawet jeśli w enemy jest jakaś nami lub lulu warto spróbować zaengagować bo macie większą szanse na wygranie tradu. Ważnym elementem jest 6 lvl Leony. Jak dobrze przycelujecie i enemy target będzie w epicentrum R dostanie stuna dzięki czemu walicie w niego kobmo e+w+q do tego dokładacie AA ponieważ jak użyjecie r Leony dostajecie bonusowy dmg do AA Leony więc warto te 3 autoataki odpalić. Najgorzej jak zostaniecie skontrowani i ktoś weźmie morganę lub karmę. Wtedy jest ciężko więc trzeba uważać z engagem i w takich sytuacjach zazwyczaj czeka się na junglera bo engage 2vs2 zazwyczaj kończy się porażką.

Full agresive czyli Leona na supporcie 0.0 0
0 0
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ