Jak to działa
0 0 64 0
26.06.2017

Grim Legends 2 : Song of the Dark Swan gra inspirowana bajką

Grim Legends 2 : Song of the Dark Swan to gra wyprodukowana 26 września 2014 roku. Została wyprodukowana przez Polskie Studio Artifex mundi z siedzibą w Katowicach. Gra zalicza się do gatunku Hidden Object Puzzle Adventure w skrócie HOPA. Gra w Polskim tłumaczeniu brzmi Mroczne Legendy 2 : Czarny Łabędź. W grze wcielamy się w znaną lekarkę uzdrowicielkę, która jest wezwana na prośbę Króla do pewnego królestwa. Król prosi nas abyśmy zbadali jego żonę, czyli królową. Ponoć nie może nic powiedzieć. Gra rozpoczyna się gdy dojeżdżamy na miejsce. Matka Króla prosi nas byśmy rozpakowali się z torbą na stole. Następnie idziemy do głównego Holu, gdzie następnie zadamy Królową. Okazuje się, że Królowa ma strasznie podkrążone oczy oraz ma jakąś dziwną wysypkę na dłoniach. Nagle dziecko Królowej i Króla zaczyna płakać. Królowa idzie do pokoju uspokoić dziecko.

Gdy Królowa pójdzie już do swojego pokoju my idziemy już do swojego pokoju i idziemy zrobić naszej Królowej uspokajający wywar. Gdy już go zrobiliśmy i chcemy go dać Królowej nagle do pokoju Królowej drzwi się zatrzaskują i zalatuje jakimś zielonym dymem. Aby otworzyć drzwi najpierw musimy z Holu wziąć Toporek. Toporkiem wyważamy drzwi po czym wchodzimy do pokoju. Królowa była w zielonym dymem i przy oknie coś było. Po całej akcji Królowa zemdlała. Wychodzimy do Głównego Holu by poinformować Króla i matkę Króla. Matka Króla jest strasznie zdenerwowana i my mamy w zasięgu ręki napój uspokajający. Wręczamy wywar Matce. Po kilku minutach grania możemy od pokoju Królowej wyjść jakąś jaskinią. Ta pomagamy małemu sokołowi. W nagrodę sokół postanowił towarzyszyć nam przez jakiś czas w wyprawie. Po raz pierwszy pomógł nam w dosięgnięciu wstążki.

Po dłuższym graniu możemy w końcu wyjść z zamku do ogrodu. Spotykamy tam Króla z jego Matką. Następnie idziemy dalej. Zauważamy jakieś ciało, które najprawdopodobniej spadło z wysokiej gałęzi. Informujemy o tym nieszczęśliwym wypadku Króla. On rzekł, że się tym zajmie. Po kilku minutach grania możemy popłynąć z Łabędziem łodzią na drugą wyspę. Po popłynięciu jest krótki filmik, w którym płyniemy lecz Czarny Łabędź atakuje nas. Wpadamy do wody. I tutaj pokazuje nam się okno by wykupić pełną wersję (Jeżeli ktoś ma wersję demo). Ja oczywiście grę wam polecam, bo sam przeszedłem ją kilka razy i dodatkowo jest aktualnie na przecenie na platformie gier Steam. Gra jest w edycji Kolekcjonerskiej, w której znajduje się dodatkowy rozdział, szkice koncepcyjne itd. Ja grę polecam i oceniam ją na ocenę 9/10. Pozdrawiam Szymon.

Grim Legends 2 : Song of the Dark Swan gra inspirowana bajką 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney