Jak to działa
0 0 62 0
25.06.2017

Grim Legends : The Forsaken Bride dobra gra?

Grim Legends : The Forsaken Bride to gra gatunku Hidden Object Puzzle Adventure w skrócie (HOPA). Gra została wyprodukowana 25 lutego 2014 roku przez Polskie Studio Artifex Mundi z siedzibą w Katowicach. W grze wcielamy się w siostrę pewnej kobiety. Z ojcem przyjeżdżamy do małego miasteczka na ślub naszej siostry. Nasza siostra nazywa się Lilly. W trakcie drogi natrafiamy na małego kotka, który mógł stracić życie spadając z góry. Po dotarciu na miejsce całe zbiorowisko atakuje groźny niedźwiedź. Bestia porywa naszą siostrę Lilly. My z mężem Lilly (Nie tak do końca mężem) podążamy za bestią, by uratować Lilly z rąk bestii. Na początku musimy wejść na małą górkę lecz nie mamy żadnej drabiny. Z pomocą przychodzi nam wózek. Dzięki niemu wchodzimy na małą górkę. Po wejściu na górę idziemy dalej.

Teraz przed nami jest przepaść bez mostu. Nie mamy żadnych lin ani sznurków by przejść na drugą stronę przepaści. Wpadamy na pomysł aby przewrócić długie i grube drzewo na drugą stronę przepaści. Jednak nie mamy czym to zrobić. Znajdujemy toporek lecz w połowie zakopany pod ziemią i Przygnieciony przez wielką gałąź. Po kilku minutach grania możemy w końcu wziąć nasz upragniony toporek. Po jego wzięciu przyszedł czas na przewrócenie drzewa. My z niepoślubionym jeszcze mężem Lilly wchodzimy po grubym drzewie. On chcę od razu strzelać do bestii. Gdy chcemy powstrzymać go by nie strzelał gdyż może trafić w naszą siostrę niechcący nas odpycha po czym spadamy z wielkiej przepaści. Spadamy w jakieś dziwne miejsce. W tym miejscu jest zadziwiający i bardzo fajnie zrobiony mechanizm. Znajdujemy sierp.

Niestety nasz sierp jest strasznie tępy, co uniemożliwia nam korzystanie z niego. W pobliżu jest również ostrzałka do ostrych narzędzi. Wykorzystujemy ją. Sierp potrzebowaliśmy by ściąć liany, z których twardą i wytrzymałą linę. Używamy jej do naprawienia mechanizmu zepsutego na górze. Po naprawieniu naszego mechanizmu możemy wejść po schodach na górę, lecz w tym momencie pokazuje się okno aby wykupić pełną wersję gry (Jeżeli ktoś ma wersję demo). Moim zdaniem gra zasługuje na ocenę 9.5/10, bo przeszedłem ją całą i wam też to polecam. Grę możemy nabyć na platformie gier Steam. Aktualnie gra jest na wielkiej wyprzedaży. Gra zawiera także edycję kolekcjonerską. W edycji kolekcjonerskiej możemy znaleźć dodatkowy rozdział, muzyki na pulpit itd. Pozdrawiam Szymon.

Grim Legends : The Forsaken Bride dobra gra? 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
2

Gry z lat 70, które warto znać!

Recenzja Dawid035
3

Margonem Margonem jak szybko expić

Poradnik pankwadracik1
4

Minecraft Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#1] (1.10.2)

Poradnik Gerluk
5

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen