Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
0 0 112 0
15.08.2017

Heavy - Wszystko o klasie.

Heavy to bardzo dobra klasa w grze ( jedna z najlepszych ), dlatego trzeba ją omówić przede wszystkim dla początkujących graczy.

1. Postać - Heavy to bardzo popularna postać w TF2. Jest jedną z trzech jednostek defensywną. Bardzo dużo ludzi nią gra ze względu na większą ilość życia 300 hp od innych klas oraz minigunem. Klasa ta jest łatwa do opanowania pod względem celności bo co nam może z bliska zrobić sniper, skaut czy szpieg skoro potrafimy go pokonać w niecałe 15 sekund cały czas strzelając w niego. Niestety wiele graczy myli się myśląc pod tym względem i ponosi konsekwencje.

2. Rozrywka - Heavy nie jest łatwą klasą na jaką się wydaje. Na takich trybach jak min. ładunki klasa ta odgrywa bardzo dużą role. Przez to, że ma 300 hp to ona zawsze osłania inne klasy przed wrogiem i nastawia karku. No i właśnie niektóre osoby zwykle początkujący zamiast pomagać w tym trybie towarzyszą i pchać pociąg to co robią - chodzą sobie po mapie i szukają przeciwników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Otóż niemożna tak robić. Każdy gracz wybiera sobie postać, a przede wszystkim patrzy jakie są w grze ( przynajmniej osoby średnio i wyżej zaawansowane ) i jak widzi dwóch czy trzech grubych to bierze inną klasę, która jest raz lub ,której niema. Dlatego ważne jest to kto tymi postaciami gra, bo w takie tryby ważna jest dobry zespół z klas i na przykład jeżeli jest dwóch Heavych w drużynie, którzy nic nie robią, a raczej lecą po kile to ich nie powinno być. Heavy to jednostka defensywna. Drugą rzeczą, a raczej piętą achilesa jest tył. Otóż klasa ta jest bardzo niebezpieczna krótki i średni dystans, lecz kiedy otwiera ogień zwraca na siebie dużą uwagę, nie może uciekać, bo jest zbyt wolny, dlatego atakuje i z takiej okazji korzystają szpiedzy podczas wymiany ognia atakują go i tym samym go zabijają i kiedy nas zabije kilka razy to dużo graczy uważa pilnuje tyłów czy nasi przyjaciele nie chcą nam wbijać noży w plecy. Otóż są dwa sposoby:
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Pierwszy - zaufanie. Możemy zaufać naszym sojusznikom min. medykowi, który zwykle pomaga nam w walce i kiedy chce się zakrasć jakiś szpieg to go wykryje medyk i go zdejmie zanim on nas lub kiedy straci kostium po zabójstwie.
Drugą metodą bardziej skuteczną i rzadką jest wyposażenie się w broń ( Weście smoka ). Kiedy otwieramy ogień naokoło nas są płomienie. Oczywiście nie robią nam krzywdy tylko nas osłaniają z tyłu i kiedy taki szpieg będzie miał na nas ochotę to śmierć jest nieunikniona ( sam tak miałem ), ale potem spy dostaje niespodziankę wybuchową, cały się pali, a po kilku sekundach ginie ( chyba, że znajdzie apteczkę ).

3.Ekwipunek - U grubego ekwipunek jest mało skomplikowany, wchodzi minigun, strzelba lub jedzenie oraz broń do walki wręcz. Ta broń o , której mówiłem powyżej da się zdobyć min. na polu bitwy. Zawiera 200 amunicji, z czego jedno kliknięcie marnuje
4 naboje, więc z amunicją trzeba uważać. Drugi przedmiot to kto jak kto woli, jedzenie daje bonus min. hp, ale broń dodatkową amunicje co u Heavy' ego jest bardzo ważne oraz bron do walki wręcz ( polecam rękawice bokserskie ).
Heavy - Wszystko o klasie. 0.0 0
0 0
Art napisany przez Sawson

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor