Jak to działa
0 0 31 0
27.08.2017

Hello Neighbor - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
Hello Neighbor - co po angielsku znaczy ,, witaj sąsiedzie'' jest do nietypowa skradanka z widokiem FPP ( first-person-shoot). Gra została opracowana przez studio Dynamix Pixels.
Grę wielu graczy zna z darmowych wersji próbnych ( np. bety gry itp) lecz dopiero w tym roku zostanie wydana oficjalnie.
Porozmawiajmy teraz na temat fabuły.
W grze wcielamy się w sąsiada naszego przyjaciela który podejrzewa że to on skrywa jakąś wielką, straszliwą tajemnicę. Nie zostaje mu nic innego jak zakradać się do domu tytułowego sąsiada i dostać się do piwnicy która została zamknięta elektrycznie (włącznik elektryczny), drzwi zostały zabite gwoździami, a klucz , no właśnie, ten klucz my posiadamy dziwnym trafem.

Jeżeli chodzi o mechanikę gry, jest on bardzo rozbudowana. Naszym sąsiadem kieruje sztuczna inteligencja ( SI). Nasz sąsiad krąży po swojej posiadłości, rozgląda się wszędzie, przeczesuje każdy zakamarek swojego domu aby sprawdzać czy nikt przypadkiem nie wszedł do jego domu. W takiej sytuacji nasz bohater musi po cichu zakradać się do różnych pomieszczeń w domu i znajdować coraz to dziwniejsze przedmioty dzięki którym przybliży się do otwarcia drzwi od piwnicy. Jeżeli sąsiad nas zobaczy natychmiast do nas biegnie najkrótszymi drogami tak aby nas dopaść. Bardzo dobra rzeczą w grze jest to iż, jeżeli nas sąsiad złapie nie kończy się gra. Tylko zaczynam od początku, koło naszego domku gdzie mieszkamy ( jest to na przeciwko domu naszego sąsiada), oczywiście wszystkie znalezione przedmioty całe szczęście zatrzymujemy,lecz gra byłaby za łatwa.

W tym miejscu w którym doszło do złapania nasz sąsiad montuje kamery dzięki którym jeżeli przejdziemy koło nich, natychmiast zaczynają wyć a sąsiad już po nas biegnie. Oczywiście możemy zniszczyć kamerę, wystarczy ją urwać z ściany i wyrzucić poza dom. Prawie bym zapominał. W grze możemy również chować się przed naszym sąsiadem w szafie,pod łóżkiem i wielu innych miejscach w domu, w którym skrywają przedziwne przedmioty. Oczywiście możemy podnosić wszystkie przedmioty, rzucać nimi aby zmylić naszego sąsiada ( np. wybijając szybę w oknie).
Jeżeli chodzi o moją opnie, świetny pomysł na grę. Premiery gry datuje się na 8 grudnia 2017 roku. Gra jest bardzo wysoko oceniana przez miliony graczy, ponieważ posiada swoją unikalność z którą jeszcze się nie spotkałem w żadnej grze! Bardzo gorąco polecam.
**Dziękuje że przeczytałeś i zapraszam do innych moich artykułów** Pozdrawiam :)

Hello Neighbor - co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir