Jak to działa
0 0 34 0
18.08.2017

Hero of the Kingdom I - recenzja

Hero of the Kingdom I - Casualowa gra przygodowa z elementami RPG. Gra jest typu "click i robisz co chcesz". Nie używamy w tej grze klawiatury, lecz tylko myszki. Dobrze wracając do gry. W grze wcielamy się syna farmera który został porwany przez bandytów gdy podróżował do miasta, aby sprzedać plony. Zostawił syna w domu aby pilnował farmy lecz w nocy gospodarstwo napadli bandyci którzy doszczętnie je zniszczyli , zgrabili wszystko co znaleźli i uciekli. Lecz nasz bohatera nie poddaje się i wyrusza w trop za zbójcami i ojcem który jest wszystkim dla niego. W grze znajdziemy bardzo dużą ilość npc. które oferują nam przeróżne misje do wykonania w zamian za złoto lub towary ( ryby, zboże, jabłka itp.) Na tle graficznym znajdziemy również wiele znajdzieg, które tylko czekają aby jest zebrać i sprzedać pierwszemu kupcowi napotkanemu po drodze.

Pewnie spytacie się, a jaka jest tam waluta? , możemy cały czas robić misję czy jest tam jakaś energia, która ogranicza nam ilość wykonywanych zadań. Już wam tłumacze. W grze do każdej misji potrzebna jest energia która jest przedstawiona w postaci serduszek. Przykładowo zadania polegające na wyłowieniu ryb każę nam posiadać wędkę którą możemy zdobyć lub kupić u kupca, przynęty, oraz 2 serduszek. Aby regenerować serduszka musi położyć się spać albo w gospodzie, w lesie, w gospodarstwie lecz tu pojawia się mały problem. Przykładowo noc w gospodzie kosztuje 20 złota lecz dzięki czemu otrzymujemy 20 serduszek co zazwyczaj starcza na kilka zadań. Czasami serduszka możemy zdobyć w misjach lecz jest ich mało i bardzo często pojawią się tylko w samouczku. Przejdźmy teraz do strefy opisu samej gry.

Gra wyposażona jest w ładną grafikę która przyciąga bardzo dużo ilość graczy. Owszem gra jest z 2012 lecz potrafi wzruszyć wiele osób i zagłębić je w bardzo ciekawą fabułę która odgrywa tutaj największą rolę. Gra została oceniona przez serwis GryOnline 7,6/10 z czym się osobiście nie zgadzam lecz jest to moja opinia:)
Gra posiada swoją kontynuację w części drugiej pt: ,, Hero of the Kingdom II'' która posiada jeszcze lepszą fabułę oraz grafikę którą opisze w następnej części mojej recenzji. Gra kosztuje około 20 złotych na steam lecz na serwisie g2a.com kosztuję ona 7zł a na allegro 5 zł. Jeżeli skorzystamy z g2a.com możemy zapłacić za pomocą PSC np. z naszego serwisu już za 2500 bananków :). Podsumowując, uważam, że gra jest warta tych paru groszy ponieważ potrafi wzruszyć, posiada bardzo dobrą fabułę i grafikę. Pozdrawiam i dzięki że przeczytałeś :)

Hero of the Kingdom I - recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
10

Margonem Łowca - c(Z)o z tą profą?

Poradnik Person Shadow