Jak to działa
0 0 56 0
18.08.2017

Hero of the Kingdom I - recenzja

Hero of the Kingdom I - Casualowa gra przygodowa z elementami RPG. Gra jest typu "click i robisz co chcesz". Nie używamy w tej grze klawiatury, lecz tylko myszki. Dobrze wracając do gry. W grze wcielamy się syna farmera który został porwany przez bandytów gdy podróżował do miasta, aby sprzedać plony. Zostawił syna w domu aby pilnował farmy lecz w nocy gospodarstwo napadli bandyci którzy doszczętnie je zniszczyli , zgrabili wszystko co znaleźli i uciekli. Lecz nasz bohatera nie poddaje się i wyrusza w trop za zbójcami i ojcem który jest wszystkim dla niego. W grze znajdziemy bardzo dużą ilość npc. które oferują nam przeróżne misje do wykonania w zamian za złoto lub towary ( ryby, zboże, jabłka itp.) Na tle graficznym znajdziemy również wiele znajdzieg, które tylko czekają aby jest zebrać i sprzedać pierwszemu kupcowi napotkanemu po drodze.
Pewnie spytacie się, a jaka jest tam waluta? , możemy cały czas robić misję czy jest tam jakaś energia, która ogranicza nam ilość wykonywanych zadań. Już wam tłumacze. W grze do każdej misji potrzebna jest energia która jest przedstawiona w postaci serduszek. Przykładowo zadania polegające na wyłowieniu ryb każę nam posiadać wędkę którą możemy zdobyć lub kupić u kupca, przynęty, oraz 2 serduszek. Aby regenerować serduszka musi położyć się spać albo w gospodzie, w lesie, w gospodarstwie lecz tu pojawia się mały problem. Przykładowo noc w gospodzie kosztuje 20 złota lecz dzięki czemu otrzymujemy 20 serduszek co zazwyczaj starcza na kilka zadań. Czasami serduszka możemy zdobyć w misjach lecz jest ich mało i bardzo często pojawią się tylko w samouczku. Przejdźmy teraz do strefy opisu samej gry.
Gra wyposażona jest w ładną grafikę która przyciąga bardzo dużo ilość graczy. Owszem gra jest z 2012 lecz potrafi wzruszyć wiele osób i zagłębić je w bardzo ciekawą fabułę która odgrywa tutaj największą rolę. Gra została oceniona przez serwis GryOnline 7,6/10 z czym się osobiście nie zgadzam lecz jest to moja opinia:)
Gra posiada swoją kontynuację w części drugiej pt: ,, Hero of the Kingdom II'' która posiada jeszcze lepszą fabułę oraz grafikę którą opisze w następnej części mojej recenzji. Gra kosztuje około 20 złotych na steam lecz na serwisie g2a.com kosztuję ona 7zł a na allegro 5 zł. Jeżeli skorzystamy z g2a.com możemy zapłacić za pomocą PSC np. z naszego serwisu już za 2500 bananków :). Podsumowując, uważam, że gra jest warta tych paru groszy ponieważ potrafi wzruszyć, posiada bardzo dobrą fabułę i grafikę. Pozdrawiam i dzięki że przeczytałeś :)
Hero of the Kingdom I - recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
3

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek
10

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak