Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
3 0 44 0
22.06.2017

Hero Zero - co sądzę o tej grze.

Gra, której producentem jest Playata rozpoczęła się dla mnie w kwietniu 2013 r, kiedy rozpocząłem grę na 4 serwerze, a gdy wyszedł kolejny to własnie na niego się przerzuciłem. Udało mi się na nim wytrwać ponad 8 miesięcy zdobywając ponad 300 poziom i będąc w najlepszej 30 graczy na tym serwerze, ale niestety monotomia tej gry spowodowała zaprzestanie rozwijania swojej postaci i odłożenie gry Hero Zero na bok. Powróciłem jeszcze do niej bodajże na serwerze 9 i w ubiegłym roku przez 3 miesiące można było mnie zobaczyć w topce graczy serwera 17 i to właśnie na nim zakończyłem swoją przygodę z grą Playaty w maju zeszłego roku. Może jeszcze powrócę, ale sądzę, że był to mój ostatni serwer na którym rozpocząłem swoją grę. Jednak liczę, że Playata mnie zaskoczy i jeszcze pojawię się na którymś z nowszych serwerów, choć to mało prawdopodobne.

Grając w tę grę możesz zdobyć 420 Graj

Gra sama w sobie jest grą przyjemną, rozwijamy swoją postać zwalczając zło i zdobywając nowe tytuły dla naszego bohatera. Sam gdy rozpoczynałem grę i miałem o niej zerowe pojęcie to jedyne co robiłem, to misje dla bohatera. Treningi omijałem przez ponad miesiąc na serwerze 5 co zemściło się na mnie w przyszłości. Grafika w grze jest bardzo ciekawa, dużo bohaterskich czynów do wykonania czy też turnieje tygodniowe na pewno działają na korzyść gry niemieckiego producenta. Jednak ilość czasu którą w grze Free2Play trzeba poświęcić, aby zajmować dosyć wysokie miejsce w rankingu jest strasznie duża, a na kilka godzin gry w dzień w dzień polegającej na klikaniu treningów, misji czy też zadań nadzwyczajnych ciężko sobie pozwolić. W przypadku, gdy nam nie zależy, aby zajmować wysokie miejsce i gramy przykładowo z przyjaciółmi, to takiego problemu nie mamy, gdyż robimy misji i treningów na tyle, na ile mamy ochotę.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 440 Graj

Również dużym problemem w tej grze w przypadku chęci bycia w czołówkach rankingów jest niestety, ale potrzebna waluta premium. Bez niej ciężko nam będzie cokolwiek osiągnąć, bynajmniej na początku, gdy dobór do najlepszych drużyn wiąże się z wpłatą wpisowego, a aktualnie na początku gry jest coraz więcej rzeczy na które nasze oponki powinniśmy wydać, aby szybko rozwijać naszą postać. Także na nowszych serwerach znajdziemy rzecz, która spowodowała dużą ilość odejść z gry w tym m.in mój koniec. Chodzi o trofea drużynowe. Zapewne jesteście ciekawi o co dokładnie, więc już mówię:
W momencie gdy dana drużyna zdobyła przyzwoite trofea to możliwość ataku na swoją drużynę blokowała innymi, które udało jej się zdobyć, aby zablokować możliwość utraty trofeum (z treningami, rzadziej z energią). Czasem nawet pozbywała się tych trofek oddając drużynie z małą ilością honoru, więc odebranie było rzeczą niemożliwą. Tak więc o trofeach z treningami można było zapomnieć, i o topce w honorze za pewne też, gdyż strata po kilkanaście treningów dziennie ma spore znaczenie w późniejszej fazie gry. I gdzie tu była czysta rywalizacja?

Według mnie gra jest ciekawa, ale strasznie monotonna po pewnym czasie. Polecam ją szczególnie osobą, które chciałyby grać wraz z przyjaciółmi. Może uda wam się zdobyć wyższy poziom niż mi, a ja czekam na wasze spostrzeżenia w komentarzach.

Hero Zero - co sądzę o tej grze. 5.0 3
3 0
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
2

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
3

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
4

World of Tanks Type 64 - Chińczyk dobry na twierdzę

Poradnik maka12qw
5

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
8

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
9

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K
10

Unturned Unturned czy to minecraft ?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR