Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 58 0
16.08.2017

Hetzer - Podżegacz, pancerny łomot

Hetzer, czyli niemiecki niszczyciel czołgów znajdujący się na IV tierze. Zaczynając grę, przychodzi taki moment kiedy mamy w garażu pojazd, który rzuca na pojazdy IV tieu. Spotykając pierwszy raz Hetzera tak naprawdę nie wiemy z jaką maszyną przyjdzie nam się mierzyć. Kto z Was nie zginął od jednego strzału tego cudeńka? Pewnie wielu. Jagdpanzer 38(t) jest tak naprawdę królem IV poziomu. Dzięki swym parametrom, doświadczeni gracze mogą wykręcić znakomite wyniki. Jedną z największych zalet jest działo. Hetzer ma ich kilka, ale największym powodzeniem cieszy się 10,5cm Stu.H. 42 L/28. Jego obrażenia wynoszą 350 / 350 / 410 DMG. Co powoduje, że czołgi III i IV tieu kończą swój żywot po jednym strzale. Penetracja wynosi 64 / 104 / 53 mm. Wiele osób decyduje się na pociski odłamkowe inni też na kumulacyjne (premium). Choć kumulacyjne mają swoje wady. (Ich energia może rozbić się o gąsienice lub na pancerzu warstwowym).
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Dzięki niskiemu profilowi jest trudny do trafienia i ma doskonały współczynnik kamuflażu. Świetnie komponuje się z lornetą polową i siatką kamuflażową. Pancerz wynosi 60 / 20 / 8 mm. Mało? Weźcie pod uwagę kąt pancerza (jego nachylenie). Poza tym jarzmo działa jest nieprzebijalne przez pojazdy niższego poziomu. Kolejną zaletą jest prędkość z jaką porusza się Jagdpanzer . Ponieważ jego maksymalna prędkość wynosi aż 42km/h. Co pozwala na szybką zmianę pozycji. Wrażenie robi też możliwy DMG na minutę 2441. Jest to olbrzymia ilość. Hetzer obecnie ma 270 HP. Jest to wartość normalna jak na niszczyciel. Celność działa 10,5 cm nie jest najlepsza dlatego warto poświęcić kilka sekund na skupienie działa i dopiero oddanie celnego strzału. Bardzo dużym minusem jest matchmaking pojazdu. Może on walczyć z pojazdami nawet VI tieu. Wtedy role mogą się odwrócić i to my możemy stać się zwierzyną.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Jednak nawet na Vi tierach możemy sporo zdziałać. Czołg lekki możemy bowiem wyeliminować dwoma strzałami. Gorzej sprawa wygląda z ciężkimi. Przez niską penetrację na trollu. Jeżeli miałbym podać najlepszy niszczyciel czołgów z IV tieru bez wahania wskazałbym właśnie na niego. Standardowo przejdę do taktyki grania tymi pojazdami w plutonie trzyosobowym. Grając zestawienie 3 razy Hetzer możemy odmienić losy bitwy wykańczają hurtowo przeciwników. Warto zagrać też np. dwa razy Hetzer plus jeden spotter. Zbadanie tego czołgu nie trwa długo, a jego linia nie jest zbyt trudna do rozgrywki. Pamiętajcie zatem, że kto spotkał raz ten pojazd ma respekt nie wyjedzie wam pod lufę kiedy macie trolla. Dlatego nazwałem go pancernym łomotem. Jego autorytet opiera się na strachu, że przedwcześnie przeciwnik skończy grę.
Hetzer - Podżegacz, pancerny łomot 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
4

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
5

Pozytywne skutki gier.

Recenzja wegorz08
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek
8

Jak lepiej grać w Fortnite

Poradnik TaLiAreA_Yt
9

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper