Jak to działa
Przejdź do gry Imperia Online
Imperia Online
0 0 86 0
02.08.2017

Imperia - co sądzę o grze?

Rozpoczynając grę nie posiadamy nic. Wszystko na pierwszym poziomie, zero wojska.. Na szczęście w grze przychodzi nam samouczek. Samouczek powoli pokazuje nam grę, odkrywa to co nieznane, pomaga robić misje.. Wiadomo, samouczek też nie będzie trwał przez całą grę, dlatego jak gramy troszkę dłużej zauważamy, że samouczek znika? Więc co wtedy poczniemy? Otóż to banalnie proste.. Robiąc misje zdobywamy surowce, które wykorzystujemy do budowy coraz to lepszych budynków, kamieniołomów, tartaków itp. Surowce także możemy sprzedawać na rynku oczywiście za złoto które też jest potrzebne do rozbudowywania budynków. Surowce też nie służą TYLKO do budowy ale także do rozbudowywania naszej armii.
Wojsko jakie możemy z rekrutować do naszej armii:
- strzelcy
- kawalerzyści
- szpiedzy
- maszyny oblężnicze
- piechota

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Drugą świetną rzeczą w Imperii Online jest to, że możemy atakować inne miasta, wioski barbarzyńskie, anektować tereny, atakować zamki, innych graczy.. Atakując zdobywamy surowce.
Do tego też w Imperium posiadamy własnych ludzi, którym musimy zapewnić mieszkanie, pracę w kamieniołomie lub też w tartaku.
Tworząc naszą potężną armie wykorzystujemy właśnie naszą ludność z imperium..

W grze posiadamy także pałac, gdzie jest cała cesarska rodzinka.. Ulepszając pałac powiększamy limit osób które możemy dodać do rodziny. Rodziny mają pokolenia, a każdym uczestnikom rodziny wbijamy poziomy i ulepszamy im ich umiejętności. Aby nabijać im doświadczenie musimy właśnie atakować innych graczy, wioski barbarzyńskie, niezależne miasta itp. W grze jest sojusz.. Aby się do niego dostać musimy dostać zaproszenie od założyciela.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

W sojuszu także rozwijamy budynki, na które składają się surowcami członkowie sojuszu. Rozbudowując budynki w sojuszu dostajemy właśnie jakieś bonusy w kształcie lepszych morali armii, szybszych budować budynków itp. W grze są eventy. Biorąc udział zdobywamy surowce które wiadomo do czego służą.. Ale co jest najlepszego właśnie w tych eventach? Już wam mówię! Kończąc event zdobywamy.. Uwaga... DIAMENTY! Jest to waluta premium a służy ona do skracania np. budowanych budynków.. Dzisiaj ukończyłem event i dostałem 5k diamentów co jest ogromną sumą jak na 23 level. Jest jednak tego minus.. Musimy te diamenty wydać w jeden dzień bo po jednym dniu niewykorzystane diamenty po prostu znikną nam z konta.

Podsumowując gra jest świetna, musimy poświęcić dużo czasu na wbijanie poziomów, musimy strategicznie myśleć, analizować dobrze, dbać o nasze Imperium. Gra pochłonie każdego,a najlepsze jest to, że uzależniłem się od niej właśnie przez bananki, za co bardzo chciałbym podziękować administracji :) W Imperie możemy też pykać na telefonach! ;)
Jeśli jesteście cierpliwi to z miłą chęcią zapraszam Was do grania w Imperie :)

Myślę, że moją recenzją zaciągnę Was do Imperii :)

Imperia - co sądzę o grze? 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal