Jak to działa
Przejdź do gry Blade and Soul
Blade and Soul
0 0 63 0
01.08.2017

Instancja: Bloodshade Harbor

Przed wejściem do instancji trzeba mieć opanowaną umiejętność chodzenia po ścianach ponieważ jest to tutaj wymagane.
Pierwszy boss - Venomous Thrasher

Wbiegnij na środek aby nie złapać agro i czekaj na reszte party.
Pierwsza faza jest prosta – ataki są powolne i łatwo ich uniknąć. Boss wykonuje cztery razy następującą serię ataków (obrót o 360 stopni, zamachnięcia, gryzienie), a następnie wskoczy na sufit, przechodząc do drugiej fazy.
W tej fazie na mapie zrespią się jajka i pojawi się broń, którą musimy zebrać i zniszczyć nią wszystkie jajka. Boss w tym czasie strzela do nas kwasem zostawiając na ziemi AoE (plama trucizny). W czasie tej fazy dostajemy debuff i na naszej postaci pojawiają się bombelki aby się go pozbyć musimy ustać na wentylatorze. Dzięki temu dostajemy buff do prędkości ataku oraz poruszania się. Po wybiciu jajek boss skoczy na ziemie, a my będziemy go znowu dpsować.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Drugi boss - Blood Mane

Boss ten robi bardzo duży dmg, dlatego walcząc z nim musisz uważać i starać się unikać jego ataków. Blood Mane będzie pokazywał kiedy ma zamiar zaatakować dlatego łatwo będzie wam przerwać jego atak podwójnym stunem, dazem czy knoockdownem. W czasie gdy boss będzie wykonywał swoje ataki, przez mapę będą przelatywały wiatraki których lepiej unikać gdyż nakładają one stacki krwawienia na wszystkich kogo dotkną, dlatego ustawiajcie się tak aby przeleciały one również przez bossa.

Trzeci boss - Scarlet & Cobalt Widow
Postarajcie się walczyć z bliźniaczkami na środku, aby przez przypadek nie wykopały Was w ogień. Scarlet używa ataków ognistych (w tym 360 stopniowe AoE, które nas przewraca), a Cobalt lodowych (360 AoE, które zamraża). Walka z nimi nie jest trudna wystarczy, że będziecie zbijać je po równo ponieważ kiedy jedna z nich ma znacznie mniej hp od drugiej bossy zmieniają swoje ataki. Gdy zabijecie jedną z nich wcześniej, zacznie medytować (około minuty) w tym czasie musicie zabić drugą. Jeśli nie uda się Wam tego zrobić to umarły boss przywróci sobie 40% hp.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Główny boss - Admiral Hae Mujin (Dziadek Poharan)
Walka z tym bossem nie jest ciężka o ile wie się kiedy unikać jego ataków. Mujin używa umiejętności podobnych do KFM'a takich jak łapanie, stunowanie, rzucanie przeciwnikiem czy podrzucanie nas do góry. Gdy nasz przeciwnik posiada 80% HP przywołuje swój cień możecie go zignorować albo ustalić aby jedna osoba biegała z nim z dala od was tym samym tankując go. Kiedy boss posiada 50% HP cień znika i można się skupić na walce z samym bossem. Teraz Admiral Hae Mujin będzie wskakiwał na środek pokoju przywołując „deszcz AoE”. Na ziemi zobaczycie czerwone okręgi, z których powinniście uciec jak najszybciej aby ich uniknąć. Przy 30% ataki te będą wykonywane dużo szybciej. Jeśli masz problem z unikaniem kółek postaraj się stanąć w narożniku i się uleczyć.

Instancja: Bloodshade Harbor 0.0 0
0 0
Art napisany przez MisiaczekDavi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ