Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
3 1 33 0
06.09.2017

JAK CZWICZYĆ SWÓJ SKILL W CSGO?

Cześć ja jestem Krzychu a w tym poradniku pokaże wam jak ćwiczyć wasz skill w csgo na czterech specjalnie do tego przeznaczonych mapkach poradnik podzielę na trzy części czyli wstęp,Linki do map, krótki opis oraz zakończenie.

Myślę że poradnik jest zarówno przydatny dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z Counter Strike jak i dla tych którzy siedzą już w tym długo zachęcam do zobaczenia moich innych artykułów z csgo ponieważ z czasem będę starał się robić ich coraz więcej planuję wprowadzić nowe serię na mojej bananopedi między innymi ciekawostki,
oraz fajne mapy do pogrania z kumplami albo do potrenowania swoich.

Umiejętności bez przedłużania zapraszam do przeczytania artykułu do końca ponieważ starałem się aby był on idealny.
Jeśli wam się spodoba koniecznie zostawcie łapkę w górę oraz komentarz.

Grając w tę grę możesz zdobyć 450 Graj

Dobra w tej tabelce przedstawię wam pięć mapek każda mapka będzie wypunktowana, oraz będzie przy nie nie długi opis okej myślę że mogę zaczynać, wypisywać mapki będzie ich dokładnie cztery i przy każdej napiszę oco w niej chodzi i co w niej trenujemy okej.
1. Mapka Recoil Master - Spray Training - Mapka bardzo fajna oraz nie dużo waży trenujemy na niej recoila czyli odrzut broni.

2. Mapka training_aim_csgo2 - Kolejna mapka tym razem do trenowania aima czyli w skrócie celności wybieramy broń oraz ustawiamy tryb naszej gry czas itp i zaczynamy.

3. Mapka Aim Botz - Mapa dosyć dobrze znana tu jest także trybów gry i trenujemy aima.

4. Mapka Aim Course - To już ostatnia mapka a pochodzi ona od znanego autora tego typu mapek i trenujemy w niej swój refleks albo aima na czas też bardzo fajne rozwiązanie.

Okej to na tyle z tych mapek teraz przejdę do podsumowania, oraz wypowiem się jakich sposobów ja używam do poprawienia aima czy też refleksu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 500 Graj

Dobra były już dwie tabelki więc czas na ostatnią, czyli trzecią a w niej będzie moja porada jak ja trenuję swój aim oraz refleks czyli w skrócie skill oraz podsumowanie czy warto poświęcić na te mapki trochę czasu.

No także możemy zaczynać. Więc tak wiele pewnie z was dopiero zaczyna przygodę z cs go i ma pewnie w głowię pytanie no gram te mapki i to tyle?! Otóż nie jest jeszcze dużo, sposobów na trenowanie waszych umiejętności.

Przedstawię wam jedną z tych których używam do trenowania refleksu jest to granie deatmatch'ów zapytacie się ale po co. No właśnie po to że na deatmeczach zmierzacie się z prawdziwymi ludzmi których, potem będziecie mieli na turniejach a nie sztuczną inteligencją.

Myślę że komuś pomógł ten artykuł. Zatem jeszczę pozwolę dodać że opłaca, się grać mapki ale polecam grać też inne tryby np. deatmach albo wyścig zbrojeń.
Jeśli doczytałeś do końca dzięki i cześć!

JAK CZWICZYĆ SWÓJ SKILL W CSGO? 4.0 4
3 1
Art napisany przez ★✘нαcкεd✘★™

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
4

Margonem Margonem Jaką klasę wybrać?

Poradnik Banankowy01
5

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen