Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
0 0 30 0
17.08.2017

Jak dobrze dobrać drużynę? (Rozgrywki rankingowe!)

Witam. Praktycznie w każdej rozgrywce gracze narzekają, że ktoś z drużyny źle gra/ nie spełnia swojej roli. Jest to głównie spowodowane tym, że zostały wybrane do tego złe postacie. W tym poradniku postaram się wytłumaczyć jak dobrać drużynę aby ona dobrze funkcjonowała. Zaczynajmy!

Na początek dodam, że właściwym ustawieniem dla drużyny jest obecność dwóch tanków. Zapewnia to dużą pomoc w środku, dzięki czemu łatwiej będzie zdobyć punkt. A więc, jakie postacie dobrze będą się sprawował w pierwszej linii? Zdecydowanie jeden tank musi robić za tarczę, a drugi za obrażenia. Takie zestawienia pasują dla: Fernando + Ruckus, Inara + , Torvald + Barik.

Nad healerami nie będą się dużo rozwodzić. Odpowiednimi postaciami są Mal'Damba, Seris, Jenos oraz ewentualnie Ying. Ci championi leczą najwięcej, a bez dobrego heala nie da się wygrać meczu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Dps muszą patrzeć jakie postacie wziął przeciwnik. Jeżeli w przeciwnej drużynie jest Fernando, czy Torvald, to idealnym rozwiązaniem będzie wybór Sha Lina, Bomb Kinga, czy Drogoza. To właśnie oni zniszczą najszybciej ich potężne tarcze. Natomiast jeżeli przeciwnik posiada dwóch healerów, to należy jak najszybciej wziąć Willo. Jej umiejętności sprawiają, że będą oni wtedy bezradni, więc ich tank nie otrzyma leczenia. Trzeba dokładnie analizować każdy ruch przeciwnika podczas wybierania postaci i wybierać takie które są idealne do kontrowania.

Teraz nieco o skrzydłowych. Tutaj powinniśmy wybierać w czym czujemy się najlepiej. Ważne jest, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadanie. Powiem tylko, aby nie wybierać Skye, czy Bucka, ponieważ są to po prostu słabe postacie i rzadko kiedy dają sobie rade w rozgrywkach rankingowych.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Aby pomóc wam zrozumieć lepiej ten temat przejdźmy do analizy powyższych zdjęć. Na początek dodam tylko, że oba mecze zostały przegrane wynikiem 4:3.

Na pierwszym zdjęciu na pierwszy rzut oka nie widzimy żadnych słabych punktów drużyny niebieskiej. Tak tylko się wydaje. Evie i Willo są do wymiany, ponieważ żaden ten champion nie dawał sobie rady z Sha Linem (pogromca flankerów) oraz Bomb Kingiem. Mimo dobrych statystyk tych graczy, nie wszystko funkcjonowało tu dobrze. Lepszym rozwiązaniem byłby Androxus i Cassie.

Kolejne zdjęcie przedstawia dość dobrze dobrany zespół. Ruckus + Fernando, to dobrze dobrana para, a Ying również niczego sobie. Więc zostaje nam Zhin. Niestety nie ma on totalnie żadnych szans z Bombowym Królem oraz Barikiem. Niby jest to tylko jedna osoba, ale jak wiele może ona zmienić.

Na samo zakończenie chciałbym dodać, że zdjęcia, które dodałem nie są pod chwalenie się statami. Oba te mecze rozegrałem po kolei i się strasznie zirytowałem patrząc na to co wybierają moi sojusznicy. Aż musiałem napisać artykuł z tego wszystkiego.;) Życzę wszystkim miłego dnia, mam nadzieję, że poradnik ten pomoże wam chodź trochę w dobieraniu drużyny.

Jak dobrze dobrać drużynę? (Rozgrywki rankingowe!) 0.0 0
0 0
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir