Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
1 0 252 0
29.06.2017

Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Snajper - podczas gry PvP należy trzymać się z tyłu oraz często zmieniać pozycje po kilku oddanych strzałach. Nie warto kupować jakich kolwiek pancerzy dla snajpera w trybie PvP. W starciu z inną klasą snajper ma minimalne szanse, ponieważ snajperka potrafi zestrzelić wroga tylko z dużej odległości. Do broni przydatne są również wszystkiego rodzaju dodatki, dzięki którym wasza snajperka zlikwiduje wroga po cichu, lub będzie stabilniejsza. Najlepsze snajperki to takie, które likwidują cel po cichu, za jednym strzałem i cieszą się dużą szybkostrzelnością. Podczas gry PvE należy zdejmować cele znajdujące się w oddali, które są trudne w zestrzeleniu dla innych klas. Najlepsze pancerze to takie, które odnawiają życie i pancerz. Nie warto kupować butów oraz rękawiczek, ponieważ nie są przydatne i poniesiemy większe koszty za naprawę.

Grając w tę grę możesz zdobyć 750 Graj

Medyk - charakteryzuje się tym, że potrafi odnawiać życie innym graczom oraz ich wskrzeszać. Podczas gry PvP najlepiej trzymać się tam, gdzie wróg nie zestrzeli nas z daleka. Medyk posiada strzelbę, która zadaje olbrzymie obrażenia na krótki dystans. Najskuteczniejszy jest w szturmach. Dla medyka w trybie PvP warto kupować pancerz zawierający dodatkowe 50 punktów pancerza oraz nakrycie głowy wykrywające wrogie miny i zapewniające 20% ochrony. W trybach PvE medyk powinien trzymać się z tyłu, za innymi klasami w szczególności na otwartym terenie. Podczas trudniejszych misji medyk powinien leczyć całą drużynę oraz ją wskrzeszać co daje większe szanse na wygraną. Oczywiście należy posiadać niezbędną kamizelkę odnawiającą pancerz, dzięki której dotrzemy do bardziej oddalonych członków drużyny i ich uleczymy, oraz nakrycie głowy, które odnawia życie. Medyk mimo iż sam może sobie odnowić życie bardziej jest potrzebny innym członkom drużyny.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 800 Graj

Strzelec - jest to bardzo efektywna klasa, która może sobie poradzić zarówno jak i na dalszy dystans i na krótki - może walczyć na otwartym terenie. W trybie PvP strzelec potrzebuje dobrych pancerzy oraz nakrycia głowy. Najlepsza będzie kamizelka redukująca 10% pocisku na strzał oraz zawierająca 50 punktów dodatkowego pancerza. Przyda nam się również nakrycie głowy, wykrywające wrogie miny i osłaniające nas w 20%. W trybach PvE zalecam główną broń, która zawiera dużo pocisków ( wszystkie bronie od 75 naboi). Strzelec charakteryzuje się tym, że może uzupełnić cały zapas amunicji sobie i członkom drużyny - bez strzelca skończy się wam amunicja i nie będziecie w stanie przejść rozgrywki. Do nie których broni można zastosować granatnik który rozsadzi nawet grupę wrogów, jednak takie bronie są bardzo niestabilne podczas zwykłego celowania i strzelania, przez co zalecam wam broń początkową.

Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem 5.0 1
1 0
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour