Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
2 1 218 0
01.08.2017

Jak rozpocząć grę na craftcorze? [ MINECRAFT ]

Coś o serwerze - sektory, kilka tysięcy slotów, potężne maszyny, paczka antycheat blokująca cheaterów oraz multikonta, doświadczona oraz profesjonalna administracja, autorskie pluginy, eventy na najładniejszy zamek.
Przechodząc do sedna zadajmy sobie pytanie.. Jak rozpocząć grę na nim?
Jeśli startuje edycja (zazwyczaj jest to piątek 18:00) to na serwer próbuje wejść ponad 5k osób. Jest to ogromna liczba.. Żeby dostać się na serwer to nie lada wyczyn.. Jeśli administracja wpuściła by od razu wszystkich na serwer to po prostu maszyna by tego nie wytrzymała i serwer by przestał działać.. Chyba tego nie chcemy prawda? Chcemy szybko wejść? Kup VIP'a który ma rezerwację slota lub licz na szczęście. Serwer wpuszcza ludzi falami, czyli stopniowo powiększają sloty tak, aby gracze nie mieli lagów na serwerze :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Zakładając, że już wbiliśmy na serwer to co robimy? Na starcie mamy kamienną łopatę, kilof, siekierę, 16 desek dębowych, sejf (go najlepiej schować od razu do enderchesta), enderchest, żarełko :)
Jeśli jesteś minecraftowym zabijaką to wkopujesz się, robisz kamienny miecz i... lecisz zabijać :) Na samym starcie ludzie nie powinni mieć żadnego ekwipunku więc Ty oraz przeciwnik nie macie seta. Na starcie są diamenty wyłączone z dropu więc możesz też liczyć na szczęście i znaleźć diamenty z rudy. Na samym starcie posiadasz 5 minutową ochronę, która daje Ci ochronę przed PVP przez właśnie 5 minut. Przez te 5 minut możemy wkopać się w ziemię, wykopać na szybko jakąś żelazną część seta (możesz trafić rude żelaza ze stone'a lub z rudy). Jeśli szukamy żelaza na starcie to nie wkopujmy się na 5 poziom tylko szukajmy na poziomie 50 itp.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Drugim sposobem rozpoczęcia gry na craftcorze jest tak na prawdę to samo co wyżej, czyli wkopanie się w ziemię, zrobienie seta żelaznego ale do tego też... Nie musimy iść na fragi, tylko zrobić bazę z enchantem, zbierać przedmioty do założenia gildii, możemy też tego seta żelaznego robić tak długo aż będziemy mieli cały zestaw czyli koxy, refilki, ochrona 4 na każdej części oraz ostrość 5, ogień 2. Jeśli gramy sami to ciężko nam będzie SZYBKO uzbierać na enchant.. Szansa na zdobycie JEDNEJ książki to 0,8% (VIP ma troszkę większy drop) i jeśli będziemy grali nockę to iść właśnie z całym zestawem na tzw. krety, czyli atakowanie innych baz. Jeśli mamy VIP'a to możemy się przeteleportować do naszego kolegi i wspólnie zrobić bazę. Mając bazę zawsze staraj się trzymać SHIFT'a ponieważ widać nicki z góry a jeśli będziecie trzymali shifta to Was nie zobaczą :)

Jak rozpocząć grę na craftcorze? [ MINECRAFT ] 3.7 3
2 1
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour