Jak to działa
Przejdź do gry Aion
Aion
5 0 119 0
25.08.2017

Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Zapewne czytasz ten poradnik, gdyż jesteś nowym graczem tej gry. Przedstawię Tobie jak szybko osiągnąć wysoki level w tej grze. Zapraszam do czytania.

Zacznijmy od tego, że w grze mamy różne kolory zadań. Najważniejsze jednak są zadania oznaczone znaczkiem koloru żółtego, czyli tak zwane Kampanie. Powodują one największy przyrost punktów doświadczenia ze wszystkich zadań w grze. Ponadto są to zadania, że tak powiem główne. W przypadku, gdy nie mamy aktualnie do zrobienia żadnych kampanii polecam wykonywać misje, czyli zadania oznaczone niebieskim kolorem. W grze możemy także spotkać zadania oznaczone jasnym niebieskim znaczkiem, jednakże nie są one zbyt opłacalne. Dają one mały przyrost punktów doświadczenia. Inna sprawa jest na wysokich poziomach, jeśli chodzi o niebieskie jasne zadania, ale o tym nie w tym poradniku.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Ponadto oprócz tego warto jest chodzić na instancje. Tam zazwyczaj przed wejściem na nie możemy odebrać zadania ciemnego niebieskiego koloru. Czasami jednak zadania są do odbioru dopiero po wejściu na instancję. Pierwszą instancję możemy wykonać dopiero na szesnastym poziomie, jednakże do tego czasu polecam zajmować się tym, o czym wspomniałem na samym początku artykułu. Warto dodać, że pierwsza instancja jest jednoosobowa. Większość instancji, z którymi będziemy mogli się napotkać jest jednak sześcioosobowa. Na wyższych poziomach instancje będą głównym źródłem doświadczenia. Mam tutaj na myśli w szczególności poziomy od bodajże trzydziestego piątego. Im wyższy poziom, tym więcej instancji możemy napotkać. Dodam jeszcze, że na niektóre instancje mamy ograniczoną ilość wejść, czyli niektóre możemy wykonać przykładowo tylko pięć razy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Ponadto większość ciemno niebieskich zadań polega na zabijaniu mobów, a z nich możemy uzyskać butelki dodające poziom doświadczenia zaraz po ich użyciu. Jednak najopłacalniejszym źródłem doświadczenia są właśnie instancje oraz kampanie, o których wspomniałem na samym początku artykułu. Pamiętaj jednak, aby jasno niebieskie zadania wykonywać w ostateczności. Co innego na wysokich poziomach. Mam teraz na myśli od 60 poziomu w górę.

To już na tyle z tego artykułu. Mam zamiar pisać więcej poradników na temat tej gry, ale mniejsza z tym. Dziękuję Tobie bardzo serdecznie za przeczytanie tego artykułu. Miło by mi było, gdybyś ocenił ten materiał, chcę wiedzieć co robię źle, a co dobrze pisząc je. Ja Tobie jeszcze raz dziękuję za przeczytanie. Widzimy się w kolejnych artykułach. Życzę Tobie miłego dnia!
Jak szybko zdobywać wyższe levele? 5.0 5
5 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
4

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
5

Pozytywne skutki gier.

Recenzja wegorz08
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek
8

Jak lepiej grać w Fortnite

Poradnik TaLiAreA_Yt
9

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper