Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 66 0
20.06.2017

Jak wygrać 1 vs 1 po stronie Antyterrorystów?

Witam was bardzo serdecznie. W tym artykule przedstawię wam ponownie jak wygrywać 1vs1, jednakże dzisiaj po stronie antyterrorystów. Na wstępie również powiem, że antyterrorysta w przypadku 1vs1 ma moim zdaniem trudniejszą rolę niż terrorysta. Jeżeli dopatrzyłeś jakikolwiek błąd, powiadom mnie o tym w komentarzu. Ja już nie przedłużam i serdecznie zapraszam do czytania tego poradnika.

Dzisiaj zaczniemy od sytuacji, w której nasz przeciwnik posiada już bombę. W takim wypadku zapewne nie wiemy, gdzie może znajdować się nasz przeciwnik, dlatego też warto ustawić się na jednym z bombsite, jednakże w sposób taki, abyśmy mieli bliską drogę do drugiego bomsite. Nie powinniśmy stawać na środku bombsite, gdyż wtedy przeciwnik nas łatwo zauważy. W przypadku kiedy przeciwnik już podłożył bombę, ale na innym bombsite niż się spodziewałeś po wejściu na niego sprawdź miejscówki. Jeśli podejrzewasz w jakim miejscu jest przeciwnik możesz rzucić granat zapalający tak.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Pamiętaj aby rzucić go tak, aby przeciwnik nie mógł dostać się do miejsca, z którego zobaczy Ciebie rozbrajającego ładunek C4 i zacząć rozbrajać bombę. Podczas 1vs1 możesz także chwilowo wyłączyć chat głosowy, gdyż w takich sytuacjach drużyna łatwo może cię rozproszyć. W przypadku gdy wchodzisz na bomsite, a przeciwnik nie zna twojej pozycji chodź przytrzymując klawisz shift, aby nie zdradzić w beznadziejny sposób swojej pozycji. Po zabiciu przeciwnika jeśli zostało przykładowo 10 sekund do rozbrojenia bomby, a ty nie masz zestawu rozbrajającego spróbuj go poszukać. Możliwe, że znajdziesz i zdobędziesz szansę na rozbrojenie. Jeżeli twój przeciwnik jest w miejscu, do którego nie możesz wejść, gdyż będzie skutkowało to przegraną rundą możesz zacząć rozbrajać bombę, ale od razu przestać. Twój przeciwnik w takiej sytuacji wychyli, aby cię zabić, ale to ty zabijesz go. W świecie Counter Strike : Global Ofensive występują tak zwane ninja, czyli rozbrajanie bomby w granacie dymnym.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Ty możesz rzucić granat dymny na ładunek C4, zrobić fake defuse, o którym wcześniej wspominałem i wcelować się w miejsce, gdzie znajduje się przeciwnik. Będzie on przekonany, że rozbrajasz bombę jeszcze bardziej. Natomiast ninja możesz także spróbować zrobić, jednakże ja osobiście nie polecam, dlatego iż jest to popularna metoda na rozbrojenie bomby w przypadku gdy nasz przeciwnik jest jeszcze żywy.

To na tyle z tego poradnika. Oczywiście jest więcej metod na wygranie 1vs1, jednakże ja postarałem wskazać się najbardziej podstawowe oraz najbardziej skuteczne. Jeśli Ci się spodobał nie zapomnij go ocenić. Jeśli dopatrzyłeś się chociażby najmniejszego błędu napisz do mnie informację w komentarzach. Ja już nie przedłużam tego artykułu. Widzimy się w kolejnych artykułach!

Grafika pochodzi z Grafiki Google, co oznacza iż możesz ją ode mnie dobrowolnie skopiować. Natomiast nie zezwalam na kopiowanie treści artykułu bez mojej zgody na inne strony o podobnej tematyce.

Jak wygrać 1 vs 1 po stronie Antyterrorystów? 0.0 0
0 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ