Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
2 0 419 0
19.08.2017

Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Margonem to polska gra stworzona przez studentów w 2006 roku. Jest z gatunku MMORPG w przeglądarce. Oprawa graficzna w 2D jest całkiem dobra jak na grę free2play.

Zaczynając zadania rejestrujemy się oczywiście przez bananki.pl i mamy do wybrania jedną z sześciu klas/profesji. Wojownik, Tancerz Ostrzy, Paladyn, Mag, Tropiciel i Łowca. Najlepiej jest wybrać Wojownika lub Tancerza Ostrzy, ponieważ nie wymagają kupna strzał i innych rzeczy. Ich wioski, czyli miejsca gdzie się po raz pierwszy respimy znajdują się blisko miast, w których można pożebrać od innych graczy o kasę i przedmioty. Tancerze Ostrzy mają wioskę jedną lokację/mapką od Torneg, w prawo do przejścia i do góry, a Wojownicy muszą udać się w dół wioski i przejść dalej, a później w lewo do Werbin. Mapa całego Margonem jest w prawym górnym, rogu lub pod przyciskiem M. To tyle na temat poruszania się.

Grając w tę grę możesz zdobyć 320 Graj

Wykonanie pierwszego zadania, czyli coś koło 15 levla to maksymalnie 1 godzina dla niedoświadczonych graczy. W wiosce zabijamy króliki i zające 1 lvl potem zgodnie z naszym lvl, który jest u góry na środku, bijemy świerszcze 3 lvl, szerszenie 5 lvl. Expiąc należy zwrócić uwagę na nasze zdrowie. Czerwona kula na dole na środku. Z królików wypada mięso, które leczy 19 punktów zdrowia. W wiosce Tancków jest Znachorka Ajsza w niebieskiej kiecce, która się kręci. Gdy na nią klikniemy jest 4 opcja żeby nas uleczyła za darmo. U wojów jest stary dziadek Uzdrowiciel Vlast on też leczy po zagadaniu z nim i wybraniu odpowiedniej opcji.

W wiosce wojów jest jaskinia gdzie są żaby. UWAGA! W grupach walczymy z 2 lub 3 na raz. Wypadają z nich udka, którymi można się leczyć i oczy. Można je sprzedać u Erlinga. U tancków jest Handlarz Gunari.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 330 Graj

Mają oni sklep. Klikamy na przedmioty z naszego eq. Oczy, żądła, skrzydła itp. To co nam się nie przyda. Dostajemy za to kasę i możemy kupić sobie jakiś mieczyk na nasz poziom. Później zbieramy na resztę eq i gdy kupimy już najlepszy sprzęt i wbijemy 11 lvl możemy iść od razu do Ithan. Jest to główne miasto, w którym jest Makarata leczy i sprzedaje mixy do leczenia. Postępując tymi krokami możemy wbić 15 lvl. Wystarczy kupić eq u Roana w Ithan i pójść na wilki.
Jeśli mamy za mały lvl to zawsze można dobić go na jakiś słabszych potworkach. Nie trzeba tam kupować wirtualnej waluty, czyli Smoczych Łusek/Łez SŁ. Jeśli nam się nie chce siedzieć przy kompie możemy pobrać aplikację i dobić do 15 lvl w 5 minut. Wystarczy kupić trochę mixów, żeby mieć się czym później leczyć. Ten poradnik powinien pomóc niektórym graczom np. Pink Sheep lololo, którzy męczą się z tą grą godzinami, próbując zrobić pierwsze zadanie.

Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1 5.0 2
2 0
Art napisany przez SPEEDDs

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
4

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
5

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper