Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
0 0 42 0
26.07.2017

Jak zacząć / rozpocząć grę w Minecraft ?

Minecraft jest grą survivalową więc w pierwszej kolejności powinniśmy znaleźć miejsce w którym będziemy mogli zbudować nasz pierwszy dom. Najpierw po z respieniu zbieramy trochę drewna tak z 15 szt. następnie przerabiamy drewno na deski z czego craftujemy "Workbench" następnie stawiamy go na na ziemi i craftujemy = 1. Drewnianą siekierkę - 3x deski + 2x patyk (patyk = 2x deski) 2. Drewniany kilof - 3x deski 2x patyk. Teraz możemy wykopać trochę kamienia z którego zrobimy Kamienny Miecz, Kilof oraz siekierkę, tak z 25x kamienia wystarczy, na Miecz potrzebujemy (2x kamień + 1x patyk). Teraz gdy już mamy czym bronić się przed mobami (zombie, szkielety, pająki i najgorsze KLIPERY. Ale mniejsza o to możemy też najpierw znaleźć i zabić kilka krów by zrobić zbroję ze skóry będziemy potrzebowali = 1. Hełm - 5x Skóry 2.Zbroja - 8x Skóry 3. Spodnie - 7x Skóry 4. Buty - 4x Skóry. W tym momencie jesteśmy uzbrojeni i gotowi na wyprawę.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Biegając nasza wytrzymałość bardzo szybko spada tak też przyda nam się jedzenie które mogliśmy dostać przy okazji zabijania krów po drodze możemy również zabijać świnie. Gdy zbierzemy już z 15x surowego mięsa możemy z craftować piec do którego potrzeba 8x kamienia. Teraz smażymy mięso przy okazji idziemy nazbierać drewno które przepalimy na węgiel, po skończeniu zbieramy ze sobą piec i idziemy w dalszą wyprawę. Załóżmy, że znaleźliśmy jaskinię do której wchodzimy dlatego przydadzą nam się pochodnie które oświetlą nam jaskinie oraz pomogą z niej wyjść, musimy pamiętać, że możemy napotkać na swojej drodze potwory z które będziemy musieli zabić, moim zdaniem najgorszy jest szkielet który strzela do nas z pewnej odległości najlepiej wtedy kryć się za ścianą i poczekać aż podejdzie, a następnie podbiec i go zabić, z niego wylatują nam kości oraz strzały jest też szansa, że wypadnie nam łuk! W jaskini możemy znaleźć węgiel oraz żelazo które zbieramy jeżeli trafimy na głębszą jaskinie możemy znaleźć złoto lub nawet DIAMENTY ! Zebraliśmy wszystko co mogliśmy teraz wychodzimy z jaskini po wyjściu może na nas czekać noc bądź wieczór, a za 5 minut noc ! Najlepiej w takiej sytuacji zrobić drzwi = 4x deski podbiegamy do jakiejś góry i wykopujemy małą jaskinie, w wyjściu stawiamy drzwi, a w pomieszczeniu stawiamy pochodnie i czekamy aż minie noc możemy pokopać w górze w której możemy znaleźć cenne surowce.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Gdy rozpocznie się dzień zabieramy ze sobą wszystkie rzeczy z naszej jaskini i wyruszamy w dalsze poszukiwania naszego miejsca na dom. Na pustyni możemy znaleźć różne świątynie w których możemy znaleźć cenne rzeczy musimy jednak uważać na pułapki z TNT które są na samym dole takiej świątyni. Jeżeli znaleźliśmy studnię może to oznaczać, że w pobliżu jest wioska MPC'ów. Gdy ją znajdziemy najważniejszym budynkiem jest domek kowala w której jest skrzynia, a w niej możemy znaleźć zbroję oraz diamenty. Wiele osób chciała by zamieszkać w takiej wiosce i nie jest to w cale zły pomysł w końcu możemy też zbudować własny domek, w tym momencie mielibyśmy zadanie zabijać zombie podczas gdy próbują zabijać innych ludzi z wioski. Tak też gdy znajdziemy miejsce w którym chcielibyśmy się zbudować musi tam być sporo miejsca na dom, różne urządzenia do zbierania zboża lub kaktusów, bądź farmy. Gra nam pozwala na wiele, udostępnia nam również takie miejsca ja piekło. Tak też sami już będziecie wiedzieli co dalej robić :D Powodzenia !

Jak zacząć / rozpocząć grę w Minecraft ? 0.0 0
0 0
Art napisany przez BananowaBestia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
2

Gry z lat 70, które warto znać!

Recenzja Dawid035
3

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
4

Minecraft Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#1] (1.10.2)

Poradnik Gerluk
5

Margonem Margonem jak szybko expić

Poradnik pankwadracik1
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen