Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0 0 131 0
01.07.2017

Karma na supporcie? Tak to działa!

Witam
Jako main support chciałbym przedstawić wam dzisiaj supporta, który jest uniwersalny ponieważ nie tylko wspomaga sojuszników to w dodatku jest w stanie coś dobić jeśli nie wyjdzie gank lub zabraknie obrażeń tak więc można by powiedzieć, że przeciwnik tym razem nie będzie lucky :D
Karma to świetna opcja na soloq ponieważ pozwala zdominować linie poprzez grę agresywną dzięki czemu zmniejszamy szanse na wygraną przeciwnego bot lane. W razie nieogarniętego adc również można grać defensywnie tak więc będzie ok praktycznie w większości adc. W poradniku staram się opisać styl oraz jak kontrować przeciwników i kiedy w razie czego zastanowić się nad innym pickiem. Synergi adc nie ma sensu pisać ponieważ karma sobie świetnie radzi z każdym adc jedynie co trzeba robić to zmieniać styl gry i wiedzieć kiedy farmić a kiedy grać agresywnie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Build poniżej na zdjęciu, masterki oraz to co maksować. Jeśli chodzi o item na wardy można złożyć zwykły sighstone a do tego wiedźmy zamiast tego niebieskiego. Ardent(trybularz ten czerwony) jest core ponieważ jak używam combo r+e dajemy sojusznikom shield, który dodatkowo daje AS dzięki właśnie temu itemowi tak więc jest core i to bez gadania. Redemption daję nie tylko regenerację many ale masowy heal więc jeśli chcemy to składamy ale tu należy się zastanowić czy przed tym nie powinno się złożyć solari jeśli w enemy teamie jest dużo postaci robiących magiczne obrażenia. Buty to zależy od predyspozycji. Jeśli chcemy roamować to mobilitki nie będą złe ale pod pene są też ok tak więc to tylko zależy od naszego stylu gry.

Co do gry na lini .Przede wszystkim gramy agresywnie obijając przeciwnika z q a od czasu do czasu gdy jesteśmy pewni używamy r+q jesli nie ma dużo minionów. W między czasie jeśli nasz adc wchodzi w wymianę z przeciwnym adc dajemu mu shielda. Natomiast w odpalamy jeśli enenmy support jest melle aby go zatrzymać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Karma najlepiej radzi sobie na tanky supporty z cc, które muszą podejść aby coś zrobić. W tym wypadku karamy ich z q za każdym razem jak tylko się zbliży. Co do innych supportów np. soraka, lulu tu warto obijać supporta healującego a jak tylko będzie miał mało hp zaatakować na pełnym combo aby spalić mu summonery lub go zabić. Jednak gra karmą wymusza od gracza patrzenia niemalże wszędzie ponieważ w trakcie rzucania q powinno się obserwować enemy supporta np. jeśli jest to thresh lub blitz czy nie używa akurat przyciągnięcia bo w przeciwnym razie sami padamy na kombo będąc squishy.
Co do tego kiedy nie brać karmy warto zastanowić się nad naszą kompozycją. Jeśli widzimy na jungli na przykład master yi, rengara na topie jakiegoś adc typu vayne lub squishy yasuo lepiej przemyśleć decyzję i wziąć pod uwagę picknięcie jakiegoś tanky supporta.

Karma na supporcie? Tak to działa! 0.0 0
0 0
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour