Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0 0 63 0
02.07.2017

Karthus press R to win!

Witam
Chciałbym przedstawić midlanera, który robi robotę w late game. Gra karthusem w początkowych fazach gry skupia się głównie na farmieniu dlatego nie powinno się go pickować na agresywnych assasynów a jak już jesteśmy skontrowani to bierzemy barierę aby nie ginąć zbyt dużo. Karthus jest niedocenianą postacią w solo pomimo tego, że ma masywnego R robiącego w late game duży dmg oraz dlatego, że nie powinno się go grać gdy przeciwnicy mają sorakę, która kontruje jego R swoim masowym healem. Grając Karthusem trzeba uważać gdy przeciwnik ma agresywnego junglera np. Lee ciężko jest uciec Karthusem więc warto wardować mida aby nie ginąć dużo bo w innym razie nie będziemy użyteczni dla naszego teamu. Pickując Karthusa powinno się być nastawionym na długą grę więc jeśli mamy championy w teamie early gameowe jego wybór może nie być najlepszy.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Składamy jako 1 item Rod of Ages. Dostajemy co parę minut dodatkowe ap hp i mane a teraz pasyw Rod of Ages został tak zmieniony, że dostajemy manę gdy otrzymujemy obrażenia tak więc bardzo użyteczna pasywa dla naszego e. Zhonya przydaję gdy gramy na jakiegoś midlanera zadającego obrażenia ad ale nawet jeśli nie gramy na taką postać warto mieć ten item aby w czasie teamfightu wcisnąć e potem zhonya dzięki czemu nie możemy zostać sfocusowani a i tak zadajemy obrażenia. Void Staff się przydaję gdy przeciwnicy zaczynają budować odporność na magię(mr). Rabadon Deathcap wiadomo gdy brakuję obrażeń więc jak najbardziej ok aby nasza ereczka zadawała więcej dmg. Liandry zależy daje hp ap i podpala więc też może być ok. Buty tak jak na każdego maga czyli Sorcerki no ewentualnie Ionian na cd też są nienajgorsze.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Przebieg gry karthusem jest prosty. Farmimy, staramy się nie ginąć więc dobrze jest nie pushować zbytnio przy pomocy e a najlepiej farmić przy pomocy q i pamiętać o tym, że gdy dobijamy miniony odzyskujemy trochę many. Obserwujemy mapę i to jest bardzo ważne na karthusie nie tylko dlatego abyśmy nie zostali zgankowani ale przede wszystkim dlatego abyśmy mogli odpalić nasze r by coś zabić lub pomóc naszym sojusznikom.
Gdy widzimy, że znika pasek hp u któregoś z naszych sojuszników a my mamy możliwość cofnąć się na linii w bezpieczne aby nie zginąć gdy będziemy patrzeć na mapę używamy nasze r ponieważ pomoże to w wymianie naszemu sojusznikowi i nawet jeśli nie zabijemy a dostaniemy asystę jest jak najbardziej ok. Grunt to pamiętać o tym gdy nasze r jest aktywne i nie trzymać jej do momentu gdy będziemy mieli pewność, że kogoś zabijemy tylko używamy nawet gdy nasi sojusznicy się biją.

Karthus press R to win! 0.0 0
0 0
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
4

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1