Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 20 0
25.08.2017

KV-1 - Radziecki celebryta

KV-1 jest piatotierowym czołgiem ciężkim znajdującym się w drzewku radzieckim. Warto wspomnieć, że kiedyś był to po prostu KV. Miał on dostęp do takich dział jak siódmopoziomowe 107 mm ZiS-6 czy też 152 mm M-10 znajdujące się na pojeździe KV-2. Możemy zatem zobaczyć jak mocarna piątka to była. Moim zdaniem nie było wtedy lepszego pojazdu niż KV. Przy starym systemie losującym lądował na wysokie jak i niskie poziomy. Obecnie maksymalnie może się znaleźć na siódmym poziomie. Jest on bardzo popularnym czołgiem piątego poziomu. Nadaje się do zarabiania kredytów, gra się nim równie dobrze jak kiedyś. Pozwala nam na zbadanie trzech pojazdów, które mogą doprowadzić nas do odrębnych pojazdów co przemawia na jego korzyść. Ma bardzo duży wachlarz zalet, które pozwalają nam osiągać bardzo duże wyniki.

Grając w tę grę możesz zdobyć 900 Graj

KV-1 wyposażony jest w działo 85 mm F-30, które pozwala na uszkodzenia na poziomie 160 / 160 / 280 punktów uszkodzeń i penetrację 120 / 161 / 43 mm. Są to jedne z lepszych danych jeżeli pod lupę weźmiemy ciężkie piątki. Zatem można śmiało stwierdzić, że działo należy do jego zalet. Średnie uszkodzenia jakie może zadać w ciągu minuty wynoszą 1 920 punków obrażeń. Czas przeładowania działa wynosi średnio 5 sekund. Standardowo można go skrócić poprzez zamontowanie dodatkowego wyposażenia czy zastosowania materiałów eksploatacyjnych. Silnik jaki posiada KV-1 ma 500 koni mechanicznych co daje 10,18 koni mechanicznych na tonę. Jego prędkość maksymalna wynosi 34 km/h. Artyleria wroga bardzo lubi ten pojazd, ponieważ nie porusza się on zbyt szybko. Bez żadnych problemów może uprzykrzać nam życie, choćby zdejmując nam gąsienice.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 950 Graj

Do dyspozycji mamy spory zapas 640 HP. Co pozwala przyjąć nieco uszkodzeń. Pancerz wieży wynosi 110 / 110 / 110 mm, kadłuba 75 / 75 / 70 mm. Bez żadnych przeszkód możemy korzystać z techniki side scrap. Grając w plutonie tymi pojazdami przy dogodnym losowaniu bitwa zależy od nas. Dzięki sile tego pojazdu możemy odwrócić losy bitwy. Moim zdaniem nadal jest to najbardziej rozpoznawany pojazd piątego poziomu w grze. Na polach bitew jest on bardzo częstym widokiem i muszę przyznać, że jest to miły widok. Choć dużo zmieniło się w tym pojeździe na przestrzeni lat nadal lubię od czasu do czasu sobie nim zagrać. Na marginesie dodam, że pojazdem tym zrobiłem dwa tysiące bitew, a to wszystko za sprawą troll guna, którego niegdyś posiadał. Jest często wykorzystywany do zarabiania. Praktycznie zawsze wychodzi na tak zwany plus, jeżeli nie strzelamy ze złotej amunicji. Jeżeli nie próbowałeś grać tym pojazdem to musisz to zrobić !

KV-1 - Radziecki celebryta 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir