Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
32 14 375 32
12.09.2017

Łowca - c(Z)o z tą profą?

Łowca - profesja cechująca się dużą szybkością, niesamowicie dużym unikiem, i oczywiście strzałami dystansu co oznacza, że profesje takie jak Tancerz Ostrzy, Wojownik czy Paladyn muszą zrobić do niego dwa kroki. Wszystko fajnie, ale czy opłaca się nim grać?

Trzeba zacząć od tego, że łowca dla świeżaków jest dosyć sporym wyzwaniem. Sam początek z tą profesją jest ciężki. Trzeba przyzwyczaić się do jej wad, czyli małej ilości HP, minimalnym pancerzem oraz średnim atakiem. Naturalnie, po pewnym czasie wszystko negatywne cechy niwelują się do takiego stopnia, że nie są one dużym problemem na expowisku czy w walce z graczami, ale jednak początek może zrazić graczy do łowcy co w gruncie rzeczy bardzo złudne, ponieważ profesja, o której pisze jest bardzo ciekawa i przyjemnie się nią gra. Tylko trzeba umieć. W dalszej części poradnika podzielę się z wami moją wiedzą i pomogę przyswoić nowicjuszom jej tajniki.

Grając w tę grę możesz zdobyć 320 Graj

Jak grać łowcą żeby nie było lipy?!
Od 20 lvl'la co każdy następny poziom dostajemy jeden punkt statystyk do wykorzystania. Do wyboru mamy zręczność, siłę oraz intelekt. Należy rozdawać je tylko i wyłącznie w tą pierwszą zdolność. Dlaczego? Ponieważ pomaga ona ulepszać atuty naszej profesji. Jak możemy wyczytać z Mechaniki Gry:

"Zręczność
1pkt=2% szybszy atak, maksymalnie 200% wpływu do 100 zręczności, powyżej 100zr +2% za każde 10zr
30pkt=+1 do uniku (tylko dla profesji tancerza ostrzy, łowcy oraz tropiciela)
W grze można zdobyć umiejętności zwiększające obrażenia ataku w zależności od wielkości zręczności (dla walki z dystansu)."

Może na pierwszy rzut oka może wydawać się to mało znaczące, ale im większy mamy lvl'el tym więcej dają nam punkty statystyk. Powoli, powoli aż do celu! A gwarantuje, bardzo się to wam opłaci.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 330 Graj

Teraz sprawa punktów umiejętności dostępnych od 25 poziomu doświadczenia. Tutaj sprawa się komplikuje, ponieważ mają one bardzo duży wpływ na to jak nasz łowca będzie radził sobie w świecie gry. Opis wszystkich umek znajdziecie na oficjalnym forum gry. Znajdują się tam także przykładowe zestawy umiejętności, które po sprawdzeniu przeze mnie są dość efektywne oraz uniwersalne. W zasadzie, aby stworzyć najlepsze umy pod naszą postać należy najpierw ją dobrze poznać dlatego, iż każdy ekwipunek ma inne zalety oraz wady. Jednakże na początek pod linkiem, który wysłałem znajdziecie wszystko co potrzebne.

Parę słów co do eq.
Wyposażenie dla łowcy trzeba wybierać z głową. Warto nie patrzeć tylko na rangę przedmioty, ale przede wszystkim na to co dany item da naszej profesji. Pamiętajcie, łowce cechuje szybkość oraz unik więc siła czy intelekt nie za bardzo się nam przydadzą. Nie można jednak popadać w skrajność i ładować w unik tak, że jest go tyle, iż większość się marnuje. Należy znaleźć złoty środek, który po pewnym czasie obcowania z łowcą bez problemu uda się wam odnaleźć.

Polecam zapoznać się również z tym działem https://www.margonem.pl/?task=forum&show=topics&id=26. W którym znajdziecie informacje takie jak między innymi, zacząć grę.

Ode mnie to już wszystko, pragnę życzyć wszystkim przyszłym łowcom powodzenia w eksplorowaniu świata gry, udanych łowów oraz oczywiście, wytrwałości! Trzymajcie się, cześć!

Łowca - c(Z)o z tą profą? 3.8 46
32 14
Art napisany przez Person Shadow

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
10

Margonem Łowca - c(Z)o z tą profą?

Poradnik Person Shadow