Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
0 0 471 0
14.06.2017

Lumber Tycoon 2

Lumber Tycoon 2 - To modyfikacja w stylu SandBox (np. Minecraft) Roblox bo tak nazywa się ta produkcja, posiada dużo modyfikacji. Modyfikacja która przypadła mi najbardziej do gustu to Lumber Tycoon 2. Miła modyfikacja w której wcielamy się w rolę drwala. Warto dodać, że gra nie jest jak Minecraft i można mieć Autko oraz Przyczepkę. Podczas gry kupujemy działkę oraz siekiery lub zdobywamy je. Niedługo poradnik jak zdobyć Rukiry Axe. Mapa jest podzielona na 2 części. Oraz kilka fajnych miejscówek do których można dostać się np. Promem. Bardzo podoba mi się ta produkcja aczkolwiek poprzez dzieci jest ona powoli wyniszczana. Przez społeczność tzw. "Toksycznych Dzieci" Grając natknąłem się na dziecko które wypomniało mi, że jestem uchodźcą bo lepiej dogaduję się z Ludźmi z Innych Krajów ( Anglia itp.) Wygadałem mu, że z Polakami nie da się dogadać. Nie chce nikogo obrażać oczywiście ale niektórzy przesadzają. Dobra bo zmieniłem temat. Modyfikacja została stworzona przez użytkownika o Nicku: Defaultio.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Gra wygląda jak na obrazku wyżej. Możemy dostrzec tutaj Domek, 3 pojazdy ( 1 w garażu), Ogrodzenie (płot). Oraz samą działkę otoczoną drzewami które są tutaj głównym surowcem. W grze dostępne są do kupna 3 Auta. 1- Małe auto 2- Auto z długą Naczepą oraz 3 - Jeep z naczepą. Do tego otrzymujemy 2 typy przyczepek Duża i mała. Gra jest naprawdę dobra ale powoli jest wyniszczana przez Młodsze Społeczeństwo naszej kochanej Polski. Nie mówię tutaj o niektórych osobach. Podczas gry poznałem bardzo sympatycznego Polaka. Który oprowadził mnie po świecie tej gry. Dodam, że mam do czynienia z tą grą jakieś 3 miesiące. Może gra nie kusi swą "Kwadratową Grafika" oraz "Niedorobioną Fizyką" ale kusi samą grą. Nasze możliwości ograniczają się do rozmiarów działki.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Na stronie Roblox.com możemy również zmieniać swoją postać. Na obrazku ukazanym wyżej widzimy po prawej stronie postać z rogami. Gra posiada kilka Bugów, Glitchy itp. Ale warto wspomnieć, że jest to wersja "Alpha" Autor ciężko pracuje aby ta produkcja utrzymywała się dalej. Mogę dodać, iż autor jest bardzo obeznany w tej grze, a raczej w jej produkcji. Miałem ze znajomymi problemy by zapisać grę. Napisałem do Autora w grze opcją zgłaszania bugów. Gdy wszedłem na drugi dzień otrzymałem wiadomość z podziękowaniami za zgłoszenie i z dopiskiem, że już wszystko działa. Od razu zacząłem testować. Wszystko działa do teraz.
Podsumowując:
Gra w typie sandbox, Typ jest dość popularny
Posiada dużo modyfikacji.
Minusem są jej glitche. Posiada ich zbyt wiele, ale dodaję, że to wersja Alpha i Autor stara się jak może by Gra nie miała tylu glitchu. Dziękuję za Uwagę, Cześć!

Lumber Tycoon 2 0.0 0
0 0
Art napisany przez Kutasik

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour